Motocyklista nagle spotkał auto jadące w poprzek drogi. Nie miał czasu na reakcję

Większość wypadków motocyklistów spowodowanych przez kierowców, to sprawka osób, które nie zauważają na drodze niczego, co ma mniej niż cztery koła. W tej sytuacji bezmyślność manewru była, że tak to ujmiemy, uniwersalna.

Na początku nagrania widzimy motocyklistę, który robi sobie mały slalom między samochodami, ale to nie on nas interesuje. Tuż za nim jedzie jego kolega, także wyraźnie szybciej od innych pojazdów i także zmienia pasy, ale ulica przed nim wydaje się pusta i bezpieczna (dwa pasy wolne).

Potrącił motocyklistę, bo sam nie wiedział gdzie chce jechać?

Nagle z lewego pasa do jazdy na wprost, skręca o 90 stopni Volkswagen Passat! Przejeżdża przez prawy pas do jazdy na wprost oraz pas do skrętu w prawo, bo nagle mu się przypomniało, że chce pojechać do McDonalda. W swoim manewrze zupełnie nie wziął pod uwagę tego, że ktoś może jechać po pasach, które tak niebezpiecznie przecinał.

Nieszczęśliwy wypadek, czy próba zabójstwa motocyklisty?

Motocyklista nie uderzył w Passata, ponieważ przewrócił się, próbując uniknąć kolizji. Uderzył głową w krawężnik. Trafił do szpitala, ale nie wiemy w jakim stanie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze