Quantcast
Ewa Kania

Motocyklista chciał uciec przed policją. Dostał 6800 zł mandatu i grozi mu 5 lat więzienia!

Zwykle kierujący, których zatrzymuje policja, zasługują na jeden, dwa mandaty. Ten motocyklista zebrał o wiele więcej, a do tego czekają go jeszcze poważniejsze kłopoty.

Policjanci z Pruszkowa zauważyli w Pęcicach Małych motocyklistę, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ruszyli więc za nim, aby go ukarać, ale ten podjął próbę ucieczki. W jej trakcie popełnił kilka wykroczeń i pewnie nazbierałoby mu się jeszcze więcej, ale jednym błędem zakończył pościg.

Motocyklista najpierw wyprzedził radiowóz na ciągłej, a potem zaczął uciekać

Chcąc utrudnić dogonienie go policjantom, wjechał na rondo pod prąd. Nie zwrócił jednak uwagi na piach i żwir przy krawężniku, który minął o włos. Tylne koło motocykla uślizgnęło się i zaliczył glebę.

„Ale mu pokazałem” pomyślał motocyklista, prawie doprowadzając do wypadku

Okazało się, że uciekinierem był 45-letni Włoch, który nie ma prawa jazdy. Za popełnione przez niego wykroczenia, policjanci wystawili mu dziewięć mandatów na kwotę 6800 zł. Ponadto skierowali wniosek do sądu o ukaranie go za jazdę bez uprawnień oraz kolejny w sprawie ucieczki. Ta ostatnia przewina to przestępstwo, zagrożone karą więzienia do 5 lat.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze