Motocaina na BMW Ladies Summer Tour

Za nami kolejna kobieca wyprawa pod hasłem BMW Ladies Summer Tour. W tym roku zgromadziła wielbicielki jazdy roadsterem, które próbowały swoich siły za kierownicą BMW Z4. Na wyprawę przybyły m.in. Małgorzata Socha, Anna Cieślak, Katarzyna Stankiewicz, Monika Mrozowska i podróżniczka Anna Jackowska. Nie zabrakło też godnej reprezentacji Motocainy!

fot. BMW

Trasa wiodła z Warszawy do Jury Krakowsko-Częstochowskiej – co jak dotąd jest rekordem, jeżeli chodzi o długość wypraw Ladies Summer Tour. Po śniadaniu panie zasiadły za sterami dziewięciu dwuosobowych kabrioletów BMW Z4, ruszając w kierunku na Ogrodzieniec. Po drodze zatrzymały się na lunch w Pałacu Nieznanice niedaleko Częstochowy, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa. Po dotarciu do celu uczestniczki zrelaksowały się w hotelowym SPA i wzięły udział w relaksacyjnym warsztacie pracy z ciałem metodą Feldenkreisa. Wypoczęte i odprężone panie z przyjemnością słuchały wykładów eksperta winiarskiego Tomasza Prange-Barczyńskiego, który dzielił się swoją wiedzą dotyczącą komponowania różnych rodzajów wina z potrawami.

Jako redakcja jesteśmy szczególnie dumne z naszej naczelnej, Katarzyny Frendl, która – wraz z Wiolettą Podgórską z magazynu ESSENCE – zwyciężyła w konkursie fotograficznym „Złap naturę Z4”. Zadanie polegało na wykonaniu zdjęcia najtrafniej oddającego charakter roadstera.

fot. BMW

Następnego dnia Ewa Sroka ze Skin Philosophy przybliżyła uczestniczkom wyprawy sekrety wyrabiania własnoręcznie kosmetyków z ekologicznych produktów.

fot. BMW

Panie wypróbowały w praktyce świeżo nabytą wiedzę, przygotowując dla siebie kremy i toniki.

fot. BMW

Najważniejsze jednak, że – mimo nieciekawych prognoz – pogoda dopisała, dzięki czemu kabriolety całą drogę, jak przystoi, jechały z otwartymi dachami. Chyba nie było osoby, która by się nie obejrzała za radosnym konwojem!

fot. BMW

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze