Moto the Movie 5 w Kinie Luna – wygraj wejściówki!

Chcesz zobaczyć najlepszych off-roadowych zawodników świata na dużym, kinowym ekranie? Uzasadnij dlaczego Ty masz wygrać podwójną wejściówkę!

Moto The Movie 5 to jedna z niewielu szans, żeby obejrzeć najlepszych off-roadowych zawodników świata w kinie.

Daj się zabrać Copperowi Webbowi w ekskluzywną podróż na jego trening w Chaney Ranch i posłuchaj o jego pierwszym sezonie jako PRO. Zobacz Tylera Beremana szlifującego swoje umiejętności na wydmach w stanie Washington oraz Południowej Kalifornii. Przekonaj się jak bardzo Adam Cianciarulo chce zostać drugim Rayanem Villopoto. Wybierz się w zapierającą dech w piersiach podróż na pustynię z gwiazdą X-Games Ronnie Rennerem. Zobacz jak Zach Osborne trenuje by stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie zarówno w motoccrossie jak i enduro. Weź udział w jednym z najdzikszych freeride’owych przejazdów z takimi zawodnikami jak: Taylor Rober, Kyle Redmond i Cody Wedd. Weź udział w lekcji whipowania z Jimmym Decotisem i Tomem Parsonsem. Sięgnij nieba z Blake’em Baggetten podczas okrążenia w Glen Hellen. Wyrusz w podróż na Antypody z Joshem Cachia i zobacz jak jeździ się bez żadnych zasad.

Dołącz do wydarzenia na Facebookukliknij tu.

Projekcja filmu odbędzie się 1 marca w Warszawie, w Kinie Luna, przy ulicy Marszałkowskiej 28 o godzinie 19:30. Bilety kosztują 15 złotych. Ponieważ nie będzie ich można kupić w kasie kina należy:

– sprawdzić, gdzie zostały jeszcze wolne miejsca – kliknij tu – wybrać konkretne;

– zadzwonić na nr tel. 606 889 265 lub napisać na maila mx@motox.com.pl aby zarezerwować bilet;

– wybrać się osobiście do siedziby MotoX w Alei Prymasa Tysiąclecia 74b w Warszawie;

– lub wziąć udział w naszym konkursie!

Chcesz pen drive 4 GB w kształcie kluczyka do Mercedesa, czapkę i szlalik z oryginalnej kolekcji Mercedes-Benz, apteczkę Mercedesa z wyposażeniem sygnowanym przez GOPR, a może komin na szyję z napisami Mercedes 4Matic?

Wybierz co chcesz i napisz dlaczego Ty masz to wygraćkliknij tu.

Konkurs trwa do 27 lutego do północy.

Co jest do wygrania i jak wygrać wejściówki?

Do wygrania są 3 podwójne wejściówki na projekcję Moto The Movie 5 w Kinie Luna 1 marca 2014 o godzinie 19.30. Miejsca są świetne, na środku sali – od miejsca 9 do 14 w rzędzie 10.

Wystarczy pod tym artykułem napisać uzasadnienie, dlaczego akurat Ty masz wygrać podwójną wejściówkę – 3 najciekawsze powody nagrodzimy biletami. Zadecyduje treść komentarza.

Wśród wpisów zamieszczonych za pośrednictwem Facebooka, decydować może również liczba like’ów Twoich znajomych pod Twoim postem.

Czas trwania konkursu:
start 21/02/2014 – godzina 12.00 w południe, koniec 23/02/2014 – godzina 23.59. 24 lutego opublikujemy wyniki – zwycięzców może być trzech.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie poza powyższym uzasadnienem jest bycie subskrybentem naszego newslettera – jeśli jeszcze nie otrzymujesz najnowszych, cotygodniowych informacji z Motocaina.pl poszukaj koperty na stronie głównej i zapisz się!

Powodzenia!

Update: rozwiązanie konkursu – kto wygrał wejściówki?
Oto nicki osób, które będą mogły otrzymać podwójne wejściówki w kasie kina:
Fera Gasaron
Dasza Ząbik
Meg

Zwyciężczynie prosimy o wysłanie do nas na adres konkurs@motocaina.pl swojego imienia i nazwiska – z maila, który został wpisany do subskrypcji naszego newslettera.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Już po Walentynkach co prawda, ale dlaczego miałabym nie zabrać swojego Walentynka na film o jego ukochanych „motórach” 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Sprawa jest prosta niczym ślad za Indiana Scout’em na Route 66.
To ja powinnam wygrać podwójną wejściówkę, żeby moja Partnerka :), która dostanie ją w prezencie, z radości zaczęła mnie nosić na rękach – obiecuje mi to już od 2 lat – z potem zabrała na mały rajdzik swoim nowym jednośladem 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Od roku codziennie spędzam godziny na allegro, w sklepach i na giełdach moto w poszukiwaniu części garderoby motocyklowej i ukochanej maszyny w atrakcyjnych cenach. Od roku bliska mi Osoba dostaje szału, bo nie poświęcam czasu Jej tylko marzeniom o motorze i ich realizacji.
Pierwsze podejście do egzaminu praktycznego oblane.
A ja jak koala żujący eukaliptus jestem naćpana marzeniami o wolności, przestrzeni, wietrze i dwóch kółkach pode mną.
Po co mi te bilety? Chcę móc pójśc do kina z Kimś na kim mi bardzo zależy i jednocześnie wierzę, że ten pokaz pozwoli zrozumieć mojej drugiej połowie czym dla mnie jest motocykl, czym dla mnie jest wolność, czym dla mnie jest spełnianie tych marzeń.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Chcialabym bilety na oslode, prawdopodobnie w tym sezonie nie pojezdze to moze chociaz poogladam wysmienita jazde…

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze