Konkurs – wygraj zimowe gadżety Mercedes-Benz!
Napisz, który gadżet chcesz wygrać i dlaczego, a możesz otrzymać od nas ufundowany przez Mercedesa komplet zimowy (czapka z szalikiem), apteczkę samochodową, komin na szyję lub pen drive w kształcie kluczyka do Mercedesa!
![]() |
Ogłaszamy konkurs, w który, do wygrania są zacne gadżety ufundowane od Mercedes – Benz. W ich skład wchodzą:
– czapka i szaplik sygnowane logiem Mercedes Benz w pokrowcu z tkaniny;
– komin / buffka na szyję w kolorze białym z napisami Mercedes-Benz 4matic;
– apteczka z pełnym wyposażeniem sygnowana logiem Mercedes-Benz i GOPR (o ich współpracy przeczytasz tu);
– pen drive 4 GB w kształcie kluczyka samochodowego.
Konkurs dedykowany jest użytkownikom Facebooka.
Zasady konkursu:
– udostępnij na swojej osi na FB zdjęcie (znajdziesz je na osi czasu naszego profilu – kliknij tu) lub ten artykuł;
– zapisz się na newsletter Motocaina.pl (na głównej stronie Motocainy kliknij w ikonę koperty);
– napisz pod tym artykułem konkursowym komentarz, dlaczego Ty masz wygrać (i co dokładnie) dany gadżet Mercedesa.
Wybierzemy najciekawsze komentarze dotyczące poszczególnych gadżetów (może decydować również liczba like’ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem). W sumie zwycięzców może być czterech i każdy z nich wygra jeden gadżet.
Konkurs trwa do 27 lutego do północy. 28 lutego ogłosimy zwycięzców.
Powodzenia!
Rozwiązanie konkursu – tutaj.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.

Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
apteczka – bo zdrowie i życie nasze i innych jest najważniejsze 🙂