Quantcast
Edyta Klim

Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!

10.12.2016 w wielu miastach Polski będzie już po Mikołajkach, a we Wrocławiu dopiero się odbędzie motocyklowa - Wielka Parada Moto Mikołajów.

Impreza organizowana jest przez fundację Moto Dolls przy współudziale ponad półtysięcznej rzeszy wrocławskich i dolnośląskich motocyklistów. W założeniu akcja ta ma w szczytnym, mikołajowym celu zjednoczyć całe wrocławskie środowisko motocyklowe. Jest to dzień, w którym dzieci i ich dobro staje ponad wszelkimi podziałami. 

Głównymi Sponsorami tegorocznej edycji wrocławskiej Moto Mikołajów 2016 są BMW Team Motorrad z Długołęki oraz Santander Consumer Bank. W ramach działań charytatywnych za środki sponsorów zostały zakupione koszulki tzw. cegiełki, z których sprzedaży cały dochód zostanie przeznaczony na paczki dla dzieci ze Stowarzyszenia Świetlic Środowiskowych we Wrocławiu „Partnerstwo Świetlic”.

Koszulki w kolorze białym BMW oraz czerwone Santander można zakupić na stronie fanpage fb: 
https://www.facebook.com/motomikolajwroclaw/
a stacjonarnie w Moto-Klan lub w trakcie wydarzenia. 

Moto Mikołaje spotykają się około 10:30 na parkingu wrocławskiego stadionu.  W trakcie formowania Parady Moto Mikołajów odbędą się konkursy zorganizowane przez BMW Motorrad Team z Długołęki,  między innymi z wiedzy na temat marki BMW (podpowiedzi na stronie dealera)  oraz na najbardziej kreatywnie przystrojony motocykl dla Świętego Mikolaja. Główną nagrodą w konkursie jest możliwość korzystania z zatankowanego motocykla lub samochodu BMW przez cały weekend.  Będą również pokazy Motopomocnych oraz Santa Claus Show – pokaz stuntu w wykonaniu Marcina Mochu Mosiek – mochufreestyle, sponsorowany przez Salon Modeka we Wrocławiu, ul. Gajowicka. 

Przy wsparciu Urzędu Miasta Wrocławia i Policji Wydziału Ruchu Drogowego oraz wolontariuszy parada wyruszy ulicami miasta o godzinie 12:00 spod Stadionu Miejskiego al. Śląska 1 i przybędzie pod kościół Marii Magdaleny, gdzie czekać na Mikołajów będą dzieci z  Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży (w ramach akcji Prezentowa Stacja Mikołajów 2016 „Partnerstwo Świetlic”). Najmłodsi uczestnicy imprezy przygotują z tej okazji interaktywny program rozrywkowy. Wręczone zostaną prezenty i paczki dla 15 świetlic środowiskowych, a wszystko oczywiście wg napisanych i wysłanych wcześniej listów do Mikolaja. Na miejscu na zmarzniętych motocyklistów oczekiwać będzie ciepły posiłek przygotowany przez Steak Hause Jacek Kempa oraz specjalne menu w pobliskiej motocyklowej restauracji Chopper Bar.  Ponadto pośród wszystkich dzieci, które przybędą na to wydarzenie rozdawane będą słodycze i owoce. 

Już od ostatnich paru tygodni na portalach społecznościowych i portalach aukcyjnych można brać udział w licytacjach, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie podopiecznych fundacji „ Moto Dolls”. Przedmioty biorące udział w licytacjach przekazane zostały przez wrocławskie sklepy motocyklowe i nie tylko. Dostepne gadżety zostaly ufundowane przez m. in. przez BMW Motorrad Team Wrocław/ Długołęka, Appaloosa Harley Davidson. Wylicytowac można także przelot lekkim samolotem nad miastem jako propozycja prezentu dla najbliższych, a kwotę za zakup przeznaczyć na cele charytatywne. 

O godzinie 15:00 (w ramach już nieformalnego przejazdu) Moto Mikolaje planują odwiedzić także Przylądek Nadziei we Wrocławiu, gdzie jak co roku na pozytywną energię wrocławskich motocyklistów czekają z niecierpliwością dzieci – podopieczni placówki.  

Zapraszamy 10 grudnia 2016! Na Paradę Moto Mikołajów czeka cały Wrocław, niezliczona ilość  dzieci i dorosłych, z uśmiechem ich pozdrawiających oraz setki odwiedzających w centrum miasta na ul. Szewskiej. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze