Molly Taylor startuje w Rajdzie Walii

Tegoroczny sezon Molly Taylor zakończy prawdopodobnie po starcie w Walii, w czasie rajdu, w którym świetnie poradziła sobie rok wcześniej.

Molly Taylor

Po zwycięstwie w FIE Erc Ladies' Trophy Molly jest gotowa do ostatecznego starcia:

– Zeszłoroczny start w Wales Rally GB był zdecydowanie jednym z najlepszych wydarzeń w 2012 roku – powiedziała Molly. – Uwielbiam się ścigać i myślę, że w tym roku konkurencja jest poważna. Poza bardzo determinowanymi zawodnikami Citroena, startuje wielu brytyjskich kierowców z Mistrzostw Wielkiej Brytanii – wychodzi na to, że to będzie najbardziej konkurencyjny wyścig, w jakim kiedykolwiek przyszło mi brać udział. W ciągu ostatniego roku wiele się u nas zmieniło, wiele osiągnęliśmy i dużo pracy włożyliśmy w nasz sukces na ERC Ladies' Trophy i dlatego teraz jest nam bardzo miło, że możemy tutaj być, startować i stanowić konkurencję dla innych ekip.

Rajd Walii zaczyna się dziś w mieście Conwy na północnym wybrzeżu kraju. Składa się z 24 odcinków specjalnych z których połowa jest albo zupełną nowością albo nie była wykorzystywana w Rajdowych Mistrzostwach Świata od lat dziewięćdziesiątych. Koniec rajdu w sobotę, 17-go listopada, w miasteczku Llandudno.

Z całym szacunkiem do Molly – najbardziej będziemy jednak kibicować Robertowi Kubicy, który mamy nadzieję, sięgnie po najwyższe miejsca na podium Wales Rally GB 2013.

Molly Taylor

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze