Modelka ubrana w Forda Focusa

Kolejny raz Ford zaskakuje pomysłowością. Czy zmysłowy ubiór spodoba się paniom?

fot. Andy Falloon/Ford

Znamy już naszyjnik stworzony z części nowego Forda Focusa. Producent uznali jednak, że to nie koniec wykorzystania elementów auta – poproszono o zaprojektowanie eleganckiej kreacji odzieżowej znaną projektantkę Judy Clark.

Sukienka nawiązuje swoim wykonaniem do popularnego ostatnio steampunkowego stylu, łącząc w sobie wiktoriańską elegancję z inpiracją nowoczesną techniką. Choć nie jest wykonana w stu procentach z części Forda, już na pierwszy rzut oka można zauważyć czerwone osłony tylnych świateł Focusa przyczepione na wysokości bioder, kontrastujące z granatem sukni. Na szyi modelki widnieje inspirowany filmem Metropolis naszyjnik od Katherine Hawkins. Emblemat Forda przypięty jest do stroiku na głowie, a różne elementy mechaniczne, składowe układu elektroniki czy wystroju wnętrza ozdabiają biodra, dekolt i mankiety.

Sesję zdjęciową przygotował słynny fotograf magazynu Rolling Stone, Andy Falloon. Sukienka jest kolejną częścią kampanii Forda, obchodzącego w tym roku stulecie swojego istnienia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze