Ewa Kania

Mistrz lewego pasa spotyka agresora w Mondeo. Było gorąco

O tym do czego służy lewy pas, trzeba wielu kierowcom niestety przypominać. W konsekwencji pojawiła się inna grupa kierowców, która na pierwszą reaguje zdecydowanie zbyt ostro. Oto dwaj przedstawiciele tych grup w akcji.

Autor nagrania jedzie lewym pasem Zakopianki. Po co? Trudno powiedzieć. Nie wyprzedza auta na prawym pasie, tylko powolnie się do niego zbliża. Tymczasem w tylnej kamerze widzimy szybko jadącego kierowcę Mondeo, który co chwile przegania kogoś z lewego pasa.

Mistrzyni lewego pasa została ukarana przez szeryfa

Natychmiast zaczyna świecić długimi na autora nagrania, który akurat w tym momencie niewiele mógł zrobić. Żeby wjechać za czerwonego Peugeota, musiałby zwolnić (a Mondeo miał już na zderzaku), zaś wyprzedzić go nie mógł, bo zbliżał się do przejścia dla pieszych.

„Patrz! Pacz, pacz, pacz!” na widok kierowcy Audi, zirytowanego blokadą lewego pasa

Kierujący Fordem zaczął trąbić, a kierowca z kamerką rozsądnie przyspieszył… ale nie po to żeby zjechać na prawo. Dalej trzymał się lewego pasa, jakby chciał zademonstrować kierowcy Mondeo, że ten nie będzie mu rozkazywał. W odpowiedzi podróżujący Mondeo zrównali się z nim na „małą pogawędkę”. Na szczęście zakończyło się tylko na słowach i gestach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze