Miss Polski pouczała kierowców

Kierowcy w Radomiu zostali miło zaskoczeni, gdy podczas kontroli drogowej dwóm pięknym stróżom prawa towarzyszyła aktualna Miss Polski, Paulina Maziarz.

Akcja „Prawdziwy mężczyzna – odpowiedzialny kierowca” miała miejsce kilka dni temu na radomskich ulicach z okazji Dnia Mężczyzn. W przedsięwzięciu uczestniczyły dwie funkcjonariuszki policji wraz z aktualną Miss Polski, które zatrzymywały do kontroli kierowców, a następnie przypominały zasady bezpiecznej jazdy.

Kierowcy przestrzegający przepisów byli nagradzani drobnymi upominkami przygotowanymi przez partnerów akcji, czyli Zarząd Wojewódzki NSZZ, Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu i Centrum Reklamy „Nmedia”. Szczególnie punktowane były zapięte pasy bezpieczeństwa, a także ustępowanie pierwszeństwa pieszym oraz inne kulturalne zachowania.

Policjanci z Mazowsza cały tydzień przypominają o bezpieczeństwie na drogach województwa. Akcja ruszyła w zeszłą środę przy okazji Dnia Kobiet. Wtedy do kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystek trafiały kwiaty. Dzień później zaproszono do współpracy Miss Polski i zajęto się bezpieczeństwem mężczyzn. 

Akcja wpisała się w program profilaktyczny „B&N” (B jak bezpieczny, N jak niechroniony), którego inicjatorem jest KWP zs. w Radomiu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze