Agnieszka Serafinowicz

Mini Cooper SE Resolute Edition – nowy pakiet stylistyczny z elektrycznym napędem

Mini Cooper SE Resolute Edition to nowy, stylistyczny wariant elektrycznego Mini, coś dla tych, którzy chcieliby się wizualnie wyróżniać na drodze.

Spis treści

Mini wprowadziło do oferty pakiet stylistyczny Resolute Edition. Patrzymy co wyróżnia ten wariant stylistyczny w oparciu o wersję Mini z napędem elektrycznym, oto Mini Cooper SE Resolute Edition.

Mini Cooper SE Resolute Edition – ile kosztuje ten pakiet?

Pakiet Resolute Edition wzbogacający stylistykę Mini w cenniku marki kosztuje 14 400 zł (w przypadku wersji dla 3-drzwiowego Mini, cena jest ta sama dla każdej wersji napędowej). Jakie opcje zawarte są w tym pakiecie? Samochód z tym pakietem w standardzie malowany jest charakterystycznym zielonym lakierem Rebel Green, opcjonalnie dostępne są kolory Enigmatic Black (czarny) oraz Nanuq White (biały). Optymalnym stylistycznie rozwiązaniem dla odmiany Resolute Edition jest jednak pozostawienie zielonej barwy nadwozia, bo wówczas łączona jest ona z białym dachem i białymi lusterkami bocznymi.

Mini Cooper SE Resolute Edition

Mini Cooper SE Resolute Edition – co w pakiecie?

W standardzie pakietu Resolute Edition dla elektrycznej odmiany napędowej Mini Cooper SE znajdziemy m.in.:

  • skórzaną kierownicę Nappa,
  • wykończenie zewnętrzne Piano Black,
  • podsufitkę w kolorze antracytowym,
  • tapicerkę Black Pearl Light Checkered materiałowo-skórzaną (skóra ekologiczna),
  • 17″ obręcze Mini Electric Collection Spoke

Uzupełnieniem są charakterystyczne dla tej edycji paski na masce. Dach oraz nakładki lusterek w kontrastowym kolorze Pepper White łączą się z nadwoziem Rebel Green, nawiązując do sportowych korzeni i tradycji MINI. Pierścienie przednich i tylnych świateł, klamki drzwi, osłony boczne i wiele innych elementów wykończone są w kolorze brązowym i stanowią subtelne ozdoby, które nadają tej wersji Mini bardziej indywidualny charakter.

Wybór wersji Resolute Edition nie wpływa na własności elektrycznego napędu. Jest to wciąż jednostka o mocy 184 KM zapewniająca przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 7,3 s. oraz zasięg na jednym ładowaniu (wg WLTP) do 233 km.

Mini Cooper SE Resolute Edition – galeria

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze