Miał wypolerować felgi w Challengerze klienta, zamiast tego rozbił auto na drzewie – wideo

To chyba koszmar każdego właściciela rzadkiego, drogiego lub mocnego auta - powierzyć kluczyki do niego pracownikowi serwisu lub myjni, tylko po to, aby niedługo potem dowiedzieć się, że rozbił go podczas samowolnej przejażdżki.

Ten koszmar ziścił się pewnemu właścicielowi Dodge’a Challengera we Wrocławiu. Przekazał kluczyki do swojego muscle cara pracownikowi myjni, który miał wypolerować felgi. Ten jednak najpierw chciał się przejechać tym rzadkim samochodem.

Prawdopodobnie był to bardzo młody i niedoświadczony kierowca, chcący sprawdzić, na co stać amerykańskie coupe mające pod maską silnik V8 HEMI o pojemności 6,4 l i mocy 477 KM. Co mogło pójść nie tak?

Policja ustala szczegóły zdarzenia, ale nietrudno się domyślić jak to się stało, że Challenger wylądował na drzewie. Auto ma uszkodzony pas przedni, wygiętą maskę i wystrzelone przednie poduszki. Właściciel wycenił samochód na 200 tys. zł, a jego naprawa z pewnością nie będzie tania.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Się biedny pracuś nie wypłaci do końca życia – sroga to kara bo i samochód zacny no ale skoro nie można do rozumu inaczej niż przez kieszeń to życzę długiego spłacania pracownikowi myjni – i to z całego serca, niech knój się nauczy, może i inni wyciągną wnioski …

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze