Mężczyzna wypożyczał luksusowe samochody i znikał. W końcu wpadł w ręce policji

Policjanci zatrzymali poszukiwanego od 2020 roku mężczyznę, który wypożyczał luksusowe samochody i znikał.

Sebastian S. był poszukiwany od 2020 roku. Jego nazwisko było wymieniane 22 razy w nakazach wystawionych przez sądy i prokuratury. Głównie zarzucano mu przywłaszczenia samochodów i kradzieże. Zjawiał się w wytypowanych wypożyczalniach samochodów, brał luksusowe auta i znikał.

Jak poinformował w poniedziałek rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, do zatrzymania mężczyzny doszło kilka dni temu. Policjanci zajmujący się poszukiwaniem zbiegów wytropili podejrzanego na poznańskim Nowym Mieście:

W działaniach Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Poznaniu brali także udział funkcjonariusze poznańskiego pododdziału kontrterrorystycznego. Było to niezbędne do skutecznego zatrzymania uciekiniera.

Podczas zatrzymania w ręce policjantów wpadła także 21-letnia partnerka, która była również poszukiwana. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli narkotyki

Mężczyzna poza aktualnie toczącymi się sprawami karnymi ma do odbycia 13 lat więzienia za różne przestępstwa o kryminalnym charakterze.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze