Mężczyzna od 72 lat jeździł bez prawa jazdy! Wpadł dopiero teraz

Kierowca jeżdżący względnie przepisowo, ma spore szanse, nigdy nie spotkać policji na swojej drodze. Pewnemu starszemu panu udało się to przez całe jego długie życie! Aż do teraz.

Zdarzenie miało miejsce w Nottngham, gdzie w pobliżu jednego z marketów policjanci zatrzymali starszego mężczyznę jadącego niebieskim Mini. Policja nie podała, co było powodem zatrzymania, ale wobec dalszego rozwoju sytuacji, nie miało to większego znaczenia.

Chciał zapłacić 18 tys. złotych za zdanie egzaminu na prawo jazdy. Teraz ma spore kłopoty

Otóż okazało się, że kierowca nie ma ani prawa jazdy ani ubezpieczenia. Co więcej, przyznał się otwarcie, że nigdy uprawnień nie posiadał. Zaś pierwszy raz za kierownicą usiadł gdy miał 12 lat, co było w roku… 1950! Mężczyzna od 72 lat jeździł samochodami i uchodziło mu to bezkarnie!

Transport po polsku – bez prawa jazdy, bez badań, ale za to z licznymi usterkami

Policjanci skomentowali to mówiąc, że na szczęście przez te wszystkie lata, nie miał żadnego wypadku, ani nawet kolizji. My zaś możemy dodać, że to dość oczywiste – gdyby brał udział w jakimkolwiek zdarzeniu drogowym, choćby jako poszkodowany, na jaw wyszłoby, że nigdy nie miał prawa jazdy. Ani nigdy nie ubezpieczył żadnego swojego samochodu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze