Mercedes Sprinter – polskie ceny

Znamy ceny nowego modelu dużego samochodu dostawczego z gwiazdą na masce. Niezwykle nowoczesny Sprinter, dzięki dostępności po raz pierwszy wariantu z napędem na przednią oś, jest teraz dostępny w niższej cenie.

Furgon, Tourer, podwozie, autobus lub kabina do zabudowy jako typy zabudowy, trzy konfiguracje napędu, konstrukcja kabiny, długość nadwozia, tonaż, wysokość przestrzeni ładunkowej i cechy wyposażenia – już tylko te parametry pozwalają na dalszy wzrost liczby możliwych wariantów Sprintera. Dzięki nim można skonfigurować ponad 1700 różnych wersji pojazdu.

Ceny podstawowej wersji furgon nowego modelu rozpoczynają się teraz od 84 330 złotych netto. Jest to ok. 6,5% taniej niż w przypadku poprzedniego modelu.

Z kolei wersja podwozie kosztuje teraz od 78 230 złotych netto. Tym samym najtańszą wersję do zabudowy można kupić o 7% taniej niż to było dotychczas.

Wszystkie wersje nowego Sprintera oprócz nowocześniejszej technologii mają bogatsze wyposażenie. Standardem jest m.in. bezkluczykowy starter KEYLESS GO, a w Polsce także radioodbiornik z Bluetooth.

Nowy Sprinter będzie dostępny w salonach w czerwcu.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

zastanawiałem się chwilę nad nim ale jednak zdecydowałem się na zakup Boxera od peugeota. Bardzo bogate wyposażenie system kontroli trakcji połączony z HDC (kontrolą
zjazdu ze wzniesienia), system wspomagania ruszania na wzniesieniu, funkcja Load Adaptative Control. No ogólnie wygodnie się jeździ.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze