Mercedes, moda i Milla Jovovich

28 maja 2010
Co łączy Millę Jovovich z modą wiadomo - praca modelki i piękne kreacje zakładane podczas aktorskich gal. Co jednak łączy Millę, modę i Mercedesa? Nie wiecie? Przeczytajcie o Mercedes Benz Fashion Week.
Loading module...

fot. Mercedes
Aktorka o niebanalnej urodzie znana z "Piątego elementu" została twarzą tegorocznego wydarzenia mody Mercedes Benz Fashion Week 2011. Mimo przyszłorocznej daty w nazwie imprezy, rozpocznie się ona już za niewiele więcej niż miesiąc - 7 lipca i potrwa do 10. Podczas "modowego" tygodnia fanom najnowszych kolekcji i oryginalnego designu zaprezentowane zostaną w Berlinie projekty na sezon wiosna-lato 2011.

Promując imprezę, na potrzeby kampanii reklamowej Milla Jovovich dała się sfotografować w towarzystwie pięknego Mercedesa E Cabrio. Autor zdjęć - Miles Aldridge'a, pokazał piękną, pewną siebie kobietę, ubraną w odważną sukienkę (oczywiście patrząc na długość mini i kształt bombki - najmodniejszą) i równie piękny samochód, ale również (na co zwraca się chyba największą uwagę) niezwykłe nakrycie głowy, które powstało aż z 300 farbowanych piór. Oryginalny kapelusz przyćmiewa urodę Milli, zasłania piękną sylwetkę Mercedesa i pokazuje, że choć moda i samochody mogą żyć w symbiozie to jednak czasem trzeba skupić uwagę na jedym z nich. Komunikat zdjęcia jest prosty: w przypadku Mercedes Benz Fashion to moda gra pierwsze skrzypce!

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!