Karolina Chojnacka

Mercedes Manufaktur – pakiet indywidualizacji dla chcących się wyróżnić. Co oferuje?

Mercedes postanowił rozszerzyć pakiet indywidualizacji, dostępny dotychczas wyłącznie w Klasie G, także o inne modele samochodów. To znakomita wiadomość dla tych, którzy lubią czuć się wyjątkowo i wyróżniać się na drodze.

Zakup nowego pojazdu oznacza konieczność podjęcia wielu decyzji w tym samym czasie – w końcu samochód jest częścią codzienności i wyrazem stylu życia jego nabywcy. Oprócz wskazania typu silnika, koloru oraz preferowanego wyposażenia klienci Mercedes-Benz mają do wyboru wiele opcji, dzięki którym mogą dostosować swój wymarzony pojazd do własnych potrzeb. Dla tych, którzy szukają czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego, jeśli chodzi o lakier, tapicerkę oraz wystrój wnętrza, Mercedes-Benz oferuje teraz dodatkowe możliwości indywidualizacji wybranych serii modelowych w ramach nowego programu Manufaktur.

Mercedes Manufaktur
Mercedes Manufaktur, fot. materiały prasowe / Mercedes

Od kilku lat z powodzeniem działa program indywidualizacji dla Klasy G i o nazwie „G manufaktur”. Obejmuje on specjalny wybór materiałów i odcieni dostosowanych specjalnie do architektury pojazdu. Wraz z wprowadzeniem etykiety „Manufaktur” Mercedes-Benz oferuje programy personalizacji również dla innych serii modelowych: CLS-a, AMG GT 4-drzwiowego Coupé oraz Klasy S z długim rozstawem osi i Klasy S sygnowanej przez markę Mercedes-Maybach.

Mercedes Manufaktur – pakiet indywidualizacji dla chcących się wyróżnić

Pakiet Manufaktur pozwala skorzystać z listy specjalnych lakierów i opcji wykończenia wnętrza. Pakiet zastąpi dotychczasową ofertę Designo i zdecydowanie powinien zadowolić chcących wyróżniać się indywidualistów.

W propozycjach Manufaktur znajdują się zarówno błyszczące lakiery perłowe i metaliczne, klasyczne akryle, jak i maty. Nie zabraknie też historycznych barw, jak na przykład Graphite Grey z oryginalnego Mercedesa 300 SL Gullwing. Są też kolory charakterystyczne dla lat 70 i 80, jak Olive Green i China Blue. Fani nowocześniejszych kompozycji mogą natomiast wybrać biel Cashmere White Magno, złoto Kalahari Gold Magno czy czerń Night Black Magno.

Wewnątrz samochodu jeszcze więcej możliwości począwszy od lakieru fortepianowego i drewna w kilku konfiguracjach, poprzez aluminium a skończywszy na skórach o różnych fakturach i kolorystyce. Do tego emblematy „Manufaktur”, żeby nikt nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z wyjątkowym wydaniem Mercedesa.

Mercedes Manufaktur
Mercedes Manufaktur, fot. materiały prasowe / Mercedes

W nadchodzących latach program Manufaktur ma zostać rozszerzony na inne serie modelowe. W przyszłości z lakierami i pakietami wyposażenia Manufaktur dostępne będą też wybrane submarki, jak Mercedes-AMG czy Mercedes-EQ.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze