Paula Lazarek

Mercedes Klasy X Racing Green – potężny pick-up w wyścigowych barwach od Carlex Design

Tunerzy Carlex Design znowu wzięli na warsztat Mercedesa Klasy X. Tym razem "ubrali" go w zielone, wyścigowe barwy. Robi wrażenie!

Mercedes Klasy X Racing Green to dzieło znanego, polskiego tunera Carlex Design. To już dziesiąty pakiet modyfikacji dla tej klasy samochodów z trójramienną gwiazdą na masce. I trzeba przyznać, że ten potężny pick-up w zielonej, wyścigowej stylizacji prezentuje się intrygująco!

Mercedes Klasy X Racing Green

Pakiet modyfikacji zewnętrznych obejmuje przede wszystkim solidny bodykit wykonany z włókna węglowego, nowe progi i dodatkowe boczne panele na skrzyni ładunkowej, zrobione z carbonu. Całość nadwozia wykończona jest lakierem w odcieniu Racing Green, stosowanej w brytyjskich samochodach wyścigowych. Efekt wizualny podkręcają także płynne przejścia od karbonowej faktury z przodu, po efekt szczotkowanego aluminium na drzwiach. Nie da się ukryć, polscy tunerzy wykonali kawał solidnej pracy przy tym projekcie i jest na co popatrzeć!

Mercedes Klasy X Racing Green

Przez całe nadwozie biegną trzy, białe, sprotowe pasy, które doskonale kontrastują z głęboką zielenią karoserii. Zwieńczeniem tego doskonałęgo designu są urodziwe, czarne felgi oraz bardzo szerokie opony z wyraźnymi napisami: Racing Green oraz Carlex Design. 

Mercedes Klasy X Racing Green

Pakiet modyfikacji od polskiego tunera obejmuje także solidne wykończenie wnętrza, w którym roztacza się istna aura tajemniczości. Tapicerka łączy w sobie wiele materiałów najwyższej jakości – zamsz, skóra.

Mercedes Klasy X Racing Green

W wielu miejscach znajdziemy także elementy z carbonu oraz metalu. Pasy bezpieczeństwa mają nadrukowane hasło Racing Green i są zapowiedzią wyścigowych wrażeń. Niestety, tuner nie podaje ceny za ten pakiet tuningowy. Ale patrząc na zdjęcia pick-upa, wydaje nam się, że warto zainwestować każdą złotówkę w ten projekt!

Mercedes Klasy X Racing Green

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze