Meble marki Bentley

Meble marki Bentley
Inspiracją do powstania nowej kolekcji mebli Bentley’a był świat podróży. Nowe materiały, kolory i wzory charakteryzują się niesamowitą elegancją. Kolekcja łączy tradycję z wysokimi wymaganiami współczesnego świata.

Nowa kolekcja mebli została zaprezentowana w Paryżu na targach Maison & Objet Fair, a zaprojektowana i wyprodukowana jest we współpracy z Luxury Living Group - jednym z największych w Europie eksluzywnym producentem mebli.

Zaprojektował je architekt Carlo Kolombo, mając na uwadze odwołania do świata przyrody, jak i luksus, które oferują wnętrza samochodów Bentley. To kompromis praktyczności z wyrafinowanym gustem i nienaganna jakość wykonania. Sofy, fotele, konsole i łóżka, jak również akcesoria, takie jak: pudełka cygar, ramki na zdjęcia i wazony - wszystkie są przykładem syntezy między designem i pięknem.

Kolory obejmują ciepłą paletę barw: blady brąz, ciemna czekolada, ceglasty i odcienie pralin. Wykorzystano także kolory zaczerpnięte z natury: odcienie błękitu królewskiego, kwarcu szarego, zieleni Burgundii czy orzecha laskowego. Do uszycia wykorzystano ręcznie wytworzone aksamity oraz inne, unikatowe tkaniny, również ze wzorami 3D i pikowane, sygnowane logiem Bentley’a.

WINCHESTER sofa

 

Meble marki Bentley

Smukła kanapa z wysuniętymi podłokietnikami i siedziskiem o aerodynamicznym kształcie. Dostępna w obiciu wykonanym z materiału lub skóry.

Cena od: €13,000

WINSTON sofa

Meble marki Bentley

Przestronna kanapa ze śmiałymi liniami, odzwierciedlającymi monumentalny, rzeźbiarski styl. Winston ma zaokrąglone kształty, wygodne, miękkie siedzisko i boki obite pikowaną skórą.

Cena od: €13,600

ASHLEY fotel

 

Meble marki Bentley

Fotel o eleganckim wyglądzie, który posiada miękkie i głębokie siedzisko (materiał ze strukturą diamentu) o zaokrąglonym kształcie. Tapicerowany skórą lub materiałem, posiada stalową podstawę z mechanizmem obrotowym.

Cena od: €5,700

LAUREN fotel

Meble marki Bentley

Ten fotel daje wyjątkowe poczucie komfortu i miękkości. Pikowany wzór na zewnątrz i nóżki obite skórą. Całość dostępna w wersji z materiału bądź skóry.

Cena od: €4,400

BERKELEY łóżko

Meble marki Bentley

Zgrabne kontury profilu łóżka to zaproszenie do skorzystania z miękkiej przytani. Dostępne jest także w wersji nubukowej skóry w ciemnych odcieniach kawy.

Cena od: €7,400

CLIFFDEN stolik do kawy i ława

 

Meble marki Bentley

Do pokoju spotkań bądź salonu. Wyjątkowe połączenie litego drewna, hebanu indyjskiego ze skórą.

Cena od: €7,600

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.