Edyta Klim

Meble marki Bentley

Inspiracją do powstania nowej kolekcji mebli Bentley’a był świat podróży. Nowe materiały, kolory i wzory charakteryzują się niesamowitą elegancją. Kolekcja łączy tradycję z wysokimi wymaganiami współczesnego świata.

Nowa kolekcja mebli została zaprezentowana w Paryżu na targach Maison & Objet Fair, a zaprojektowana i wyprodukowana jest we współpracy z Luxury Living Group – jednym z największych w Europie eksluzywnym producentem mebli.

Zaprojektował je architekt Carlo Kolombo, mając na uwadze odwołania do świata przyrody, jak i luksus, które oferują wnętrza samochodów Bentley. To kompromis praktyczności z wyrafinowanym gustem i nienaganna jakość wykonania. Sofy, fotele, konsole i łóżka, jak również akcesoria, takie jak: pudełka cygar, ramki na zdjęcia i wazony – wszystkie są przykładem syntezy między designem i pięknem.

Kolory obejmują ciepłą paletę barw: blady brąz, ciemna czekolada, ceglasty i odcienie pralin. Wykorzystano także kolory zaczerpnięte z natury: odcienie błękitu królewskiego, kwarcu szarego, zieleni Burgundii czy orzecha laskowego. Do uszycia wykorzystano ręcznie wytworzone aksamity oraz inne, unikatowe tkaniny, również ze wzorami 3D i pikowane, sygnowane logiem Bentley’a.

WINCHESTER sofa

 

Smukła kanapa z wysuniętymi podłokietnikami i siedziskiem o aerodynamicznym kształcie. Dostępna w obiciu wykonanym z materiału lub skóry.

Cena od: €13,000

WINSTON sofa

Volkswagen Touareg R z napędem hybrydowym plug-in. Ile kosztuje w Polsce?

Przestronna kanapa ze śmiałymi liniami, odzwierciedlającymi monumentalny, rzeźbiarski styl. Winston ma zaokrąglone kształty, wygodne, miękkie siedzisko i boki obite pikowaną skórą.

Cena od: €13,600

ASHLEY fotel

 

BMW wypuszcza kolejną aktualizację! Aż 750 tysięcy samochodów otrzyma nowe funkcje

Fotel o eleganckim wyglądzie, który posiada miękkie i głębokie siedzisko (materiał ze strukturą diamentu) o zaokrąglonym kształcie. Tapicerowany skórą lub materiałem, posiada stalową podstawę z mechanizmem obrotowym.

Cena od: €5,700

LAUREN fotel

Ten fotel daje wyjątkowe poczucie komfortu i miękkości. Pikowany wzór na zewnątrz i nóżki obite skórą. Całość dostępna w wersji z materiału bądź skóry.

Cena od: €4,400

BERKELEY łóżko

Zgrabne kontury profilu łóżka to zaproszenie do skorzystania z miękkiej przytani. Dostępne jest także w wersji nubukowej skóry w ciemnych odcieniach kawy.

Cena od: €7,400

CLIFFDEN stolik do kawy i ława

 

Do pokoju spotkań bądź salonu. Wyjątkowe połączenie litego drewna, hebanu indyjskiego ze skórą.

Cena od: €7,600

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze