Karolina Chojnacka

McLaren Senna „Ride On” – sportowe auto dla najmłodszych

Wyjątkowy supersamochodzik, z otwierającymi się do góry drzwiami, elementami świetlnymi sygnalizującymi pracę hamulców, systemem informacyjno-rozrywkowym oraz realistycznym dźwiękiem silnika – czego więcej mogą chcieć najmłodsi miłośnicy motoryzacji?

Podążając za sukcesem jaki odniósł wśród najmlodszych McLaren 720S „Ride-On”, który pojawił się w zeszłym roku, McLaren wprowadza na rynek nowy model zabawki.

McLaren Senna „Ride-On” jest najnowszym modelem do jazdy dla najmłodszych wielbicieli wyścigów. Wzorem dla małego samochodu jest najbardziej ekstremalny samochód torowy, o nieporównywalnych możliwościach, które odzwierciedla nazwa dedykowana legendarnemu Ayrtonowi Sennie, trzykrotnemu mistrzowi świata Formuły 1.

McLaren Senna „Ride-On” jest dostępny w pięciu kolorach: czarnym, pomarańczowym Mira, niebieskim Vega, czerwonym Memphis oraz białym. Szósta wersja kolorystyczna – żółty z zielonymi akcentami, przywołująca na myśl kolorystykę kasku wyścigowego Ayrtona Senny – jest dostępna wyłącznie w sieci oficjalnych salonów McLarena.

Przeczytaj też: McLaren 720S z klocków

McLaren Senna „Ride-On” został wyposażony w te same funkcje, co zeszłoroczny 720S „Ride-On”, w tym otwierające się do góry drzwi ułatwiające wejście do wnętrza. Kiedy młody kierowca jest już w środku może uruchomić pojazd używając przycisku start, który dodatkowo przywołuje dźwięk silnika „dorosłego” McLarena Senny. Przejażdżkom dziecka może także towarzyszyć muzyka z systemu infotainment czerpiącego dane z urządzenia USB lub karty SD.

Precyzję i bezpieczeństwo prowadzenia zapewnia hamulec z sygnalizacją świetlną. Pomimo iż osiągi tego modelu ze zrozumiałych powodów zostały ograniczone w porównaniu z jego torowym odpowiednikiem, McLaren Senna „Ride-On” z pewnością dostarczy najmłodszym fanom motoryzacji mnóstwo zabawy i emocji.

McLaren Senna „Ride On” – sportowe auto dla najmłodszych

McLaren Senna „Ride-On” jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, aczkolwiek Lando Norris, kierowca McLarena w Formule 1, pokazał, że nawet tym z nas, którzy są trochę więksi uda się zmieści w tym niewielkim kokpicie i odbyć krótką jazdę testową.

McLaren Senna „Ride On” – sportowe auto dla najmłodszych

Przeczytaj też: McLaren P1 dla dzieciaka                                                                                 

McLarena Sennę „Ride-On” w cenie 465 € można już teraz zamawiać w oficjalnych salonach McLarena oraz wybranych sieciach sprzedających zabawki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze