McLaren 720S z klocków

McLaren 720S z klocków
Żeby stać się posiadaczem McLarena 720S, trzeba przygotować ponad milion złotych. Na szczęście pojawiła się opcja dla mniej majętnych miłośników motoryzacji. Już za kilkadziesiąt złotych można nabyć kopię brytyjskiego supersamochodu.

Firma Lego przygotowała model McLarena, do którego nie będzie potrzebne prawo jazdy ani ubezpieczenie, a tym bardziej paliwo. W zestawie znajdziemy zmniejszony model 720S w charakterystycznym, pomarańczowym kolorze, a do tego miniaturowy kask, felgi, klucz francuski oraz projektanta z biurkiem. 

McLaren od duńskiego producenta pojawi się w sprzedaży już w czerwcu tego roku zaraz po tym, jak pierwsze egzemplarze pełnowymiarowych modeli 720S trafią do klientów. Cena takiego zestawu nie powinna przekraczać 70 zł.

Oryginalny model waży zaledwie 1,3 tony, a pod maską skrywa silnik o mocy 710 KM i 770 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Całość trafia na tylną oś za pośrednictwem dwusprzęgłowej skrzyni o siedmiu przełożeniach.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.