McLaren Artura został przetestowany przez Daniela Ricciardo. Jakie wrażenie zrobił na kierowcy F1?

16 lutego 2021
Już tylko kilka godzin dzieli nas od premiery McLarena Artura... ale są wśród nas szczęśliwcy, którzy już wiedzą, jak wygląda nowy hipersportowy samochód McLarena. Co więcej! Mogą się już podzielić wrażeniami z jazdy wysokowydajną hybrydą!

McLaren Artura to całkowita nowość, która powstała dzięki połączeniu wiedzy McLarena w zakresie inżynierii samochodów drogowych i wyścigowych w jednym przełomowym hybrydowym supersamochodzie nowej generacji: zasilany całkowicie nowym hybrydowym napędem, w tym nowym silnikiem V6, zbudowanym na bazie nowej ultralekkiej konstrukcji. Artura to kolejny ważny przykład przywiązania McLarena do ultralekkiej inżynierii, dzięki czemu zapewnia klientom niezwykle ekscytujące osiągi, zaangażowanie oraz wydajność samochodów.

Przeczytaj też: McLaren Artura – hybrydowy supersamochód nowej generacji. Co o nim wiemy?

Całkowicie nowy model McLaren Artura będzie miał swoją światową premierę w środę, 17 lutego, o godzinie 1:01 czasu polskiego podczas pokazu nadawanego z głównej siedziby McLarena w Woking, w Wielkiej Brytanii.

Ale, ale... są wśród nas szczęśliwcy, którzy już wiedzą jak wygląda nowy hipersportowy samochód McLarena. Co więcej! Mogą się już podzielić wrażeniami z jazdy wysokowydajną hybrydą!

Jedną z tych osób jest kierowca Formuły 1, Daniel Ricciardo, który właśnie dołączył do sportowej rodziny McLarena. Zobaczcie tylko, jaki uśmiech gości na jego twarzy podczas przejażdżki Arturą!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!