Paula Lazarek

McLaren 620R po kuracji w warsztacie Novitec – drogowa bestia do setki dojeżdża w 2,8 sekundy!

McLaren 620R jest drogową wersją wyścigowego modelu 570S GT4. I choć swoimi "osiągami" zawstydził niejednego to dla inżynierów z Novitec to za mało. Postanowili podrasować tę bestię, oczywiście jest drogo, ale warto!

Jeśli chcecie poprawić sportowe wyniki i doznania z jazdy waszym sportowym McLarenem to musicie się przygotować na duże koszty, w końcu nie każdy może mieć jeszcze bardziej podkręconego McLarena, który już i tak sam w sobie jest praktycznie nie do okiełznania!

Inżynierowie z warsztatu Novitec zajęli się silnikiem McLarena, a konkretniej 3,8-litrową jednostką V8 z podwójnym turbodoładowaniem. Dzięki ulepszeniom w systemie ECU udało im się wygenerować aż 710 KM i 710 Nm momentu obrotowego. Przypomnijmy, że w cywilnej wersji McLaren 620 R wyróżnia się z szeregu sportowych hipersamochodów wynikami na poziomie 620 KM i 620 Nm momentu obrotowego. 

McLaren 620R po kuracji w warsztacie Novitec - drogowa bestia do setki dojeżdża w 2,8 sekundy!

Jak podają tunerzy, teraz ta drogowa bestia i król prędkości do „setki” dojeżdża w blisko 2,8 sekundy i może osiągać prędkość maksymalną rzędu 328 km/h. Także i w tych wynikach udało się jeszcze wprowadzić „poprawki” na poziomie 0,1 sekundy i 6 km/h.

McLaren 620R po kuracji w warsztacie Novitec - drogowa bestia do setki dojeżdża w 2,8 sekundy!

Wsród kolejnych modyfikacji modelu 620 R można wymienić: nowy wydech ze stali nierdzewnej lub lekkiego stopu Inconel oraz obniżenie wysokości jazdy o 25 mm i nowe felgi: 20-calowe z przodu i 21-calowe z tyłu. We wnętrzu natomiast Novitec postawił na alcantarę i solidne akcenty z włókna węglowego. Całość robi piorunujące wrażenie! 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze