Mazda wspiera kulturę. Startuje projekt Muzyka dla SPATiFu

Data 13 marca oznacza dzień, w którym we wnętrzach SPATiFu przy Ujazdowskich 45 w Warszawie zapadła cisza. Ostatnie trzy lata działalności Klubu obfitowały w niemal półtora tysiąca wydarzeń – dźwięków, obrazów i gwaru ludzi, których energia sprawia, że to unikalne na mapie Warszawy miejsce.

Muzyka dla SPATiFu to seria ośmiu koncertów transmitowanych w każdą sobotę na fanpage’u Mazda Polska. Skąd zaangażowanie marki w takim projekcie?

„Ze SPATiFem łączy nas misja – przełamywanie konwencji oraz wyznaczanie nowych standardów. Klub realizuje ją w dziedzinie kultury, my przełamując standardy w motoryzacji. Połączyła nas też liczba sto – w tym roku obchodzimy stulecie istnienia Mazdy. Celebrując naszą rocznicę, nie mogliśmy pozostać obojętni na sytuację Klubu. Pandemia wkroczyła w życie nas wszystkich – nie godzimy się na to i wierzymy, że wzajemna solidarność i wsparcie pozwoli nam przetrwać te najtrudniejsze chwile. Dlatego w naszych głowach zrodził się pomysł projektu Muzyka dla SPATiFu, który – mamy nadzieję – sprawi, że Klub także będzie mógł w przyszłości świętować swoje stulecie” – mówi Zuzanna Glinkowska, Conquest Sales Manager Mazda Polska.

Repertuar projektu Muzyka dla SPATiFu jest esencją tego, co zazwyczaj dzieje się w Klubie – starannie wyselekcjonowani artyści, różnorodne dźwięki i pozytywny przekaz, który jest niezwykle ważny w aktualnym kontekście. Transmisje będą organizowane przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz dystansu między muzykami i realizatorami, który jest nadal konieczny, aby zadbać o zdrowie nas wszystkich. Za oprawę wizualną będzie odpowiadał Jan Holoubek – reżyser, operator i wieloletni przyjaciel SPATiFu.

Projekt startuje w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, koncertem Skubasa. W akcję włączyli się także Wojtek Mazolewski i Joanna Duda, Aga Zaryan, Shofar (Mikołaj Trzaska, Raphael Rogiński, Macio Moretti), Sza-Za (Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki), Kuba Więcek, Grzegorz Tarwid, Jerz Igor (Jerzy Rogiewicz, Igor Nikiforow), Noam Zylberberg i Mała Orkiestra Dancingowa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze