Maria Sadowska testuje nowości Fiata na drogach Dolomitów – film, galeria

W dniach 13-16 stycznia 2011 Fiat Auto Poland zorganizował testy swoich nowych produktów w pięknych Dolomitach, na które zaprosił polskich artystów oraz dziennikarzy. Nie zabrakło również kobiety, polskiej scenarzystki i piosenkarki - Marii Sadowskiej.

fot. Fiat

Maria Sadowska korzystała z pięknej słonecznej pogody panującej w okolicach Madonna di Campiglio i na stoki dojeżdżała nowym kabrioletem, Fiat 500C. Wspaniale przygotowane trasy narciarskie regionu Trentino i piękną słoneczną pogodę Maria Sadowska wykorzystała na sportowe eskapady. – Pięćsetka to naprawdę kultowy samochód, wersja bez dachu jest jeszcze bardziej urocza. We Włoszech Fiat 500 jest niezwykle popularny i wywołuje u wszystkich uśmiech na twarzy. Przydałoby się więcej kolorowych pięćsetek na naszych szarych drogach. Do dyspozycji miałam również sportową odmianę  tego modelu, sygnowaną logo Abarth. Tu już nie było żartów, samochód miał mocny silnik i zachęcał do mocniejszego naciskania na pedał gazu. Pod wyciąg dojeżdżałam zawsze pierwsza. – zakończyła Maria.

Goście mieli okazję przetestować między innymi Alfę Romeo MiTo wyposażoną w nową automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem Alfa TCT. Do dyspozycji była również najnowsza Alfa Romeo Giulietta, wyposażona w system DNA. Sportowych

fot. Fiat

wrażeń na krętych włoskich drogach dostarczały Abarth 500C i Abarth Punto Evo. Podczas słonecznych dni w Val di Sole (Dolina Słońca) wyjątkowo przydatny okazał się kabriolet Fiat 500C oraz Lancia Delta wyposażona w panoramiczny szklany dach.

Niewątpliwą atrakcją wyjazdu było uczestnictwo zaproszonych gości w ekskluzywnej imprezie  Ferrari Wrooom 2011 w Madonna di Campiglio. Impreza odbywa się od wielu lat i stanowi swojego rodzaju podziękowanie od zespołu F1 Ferrari dla fanów za cały sezon. Podczas wieczornej imprezy można było obserwować przejazd bolidu F1 Ferrari (marka należąca do Grupy Fiat) oraz wyścigi kierowców oficjalnych zespołów Ferrari i Ducati na gokartach i samochodach Fiat 500 po zamarzniętym jeziorze.

Fernando Alonso, Felipe Massa i Valentino Rossi oczarowali wszystkich fanów motoryzacji zgromadzonych w centrum narciarskiego kurortu. Wyjątkowy wieczór zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze