Maria de Villota przeszła drugą operację – jest stan się poprawia
Hiszpanka przeszła drugą operację. Zespół poinformował, że jej stan się poprawia i obecnie, chociaż wciąż poważny, jest stabilny.
Lekarze ze szpitala Addenbrooke w Cambridge przeprowadzili drugą operację młodej Hiszpanki. Przypomnijmy, że Maria ulega groźnemu wypadkowi podczas testów bolidu Marussi na prostej nieopodal toru Silverstone.
Maria de Villota |
![]() |
fot. materiały zawodniczki |
Zespół poinformował, że sztab lekarski robi wszystko, co tylko w ich mocy, by uratować młodą zawodniczkę. W artykule dotyczącym treningów F1 pisałyśmy o tym, że Lewis Hamilton dopieszcza swój kask. Jak się okazało, Brytyjczyk przyklejał do kasku czerwone gwiazdy, które symbolizują młodą Hiszpankę. Takie gwiazdki na swoim kasku ma również Fernando Alonso oraz Sergio Perez – co można zobaczyć na oficjalnych profilach kierowców na Facebooku.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: