Majowe starty Joanny Miller

Miniony długi weekend był dla Joasi Miller wyjątkowo pracowity. Nasza reprezentantka w Mistrzostwach Świata w Motocrossie Kobiet pokazała wysoką formę: zarówno 3 maja w Mistrzostwach Strefy Zachodniej w Gdańsku, jak i 5 i 6 maja w Mistrzostwach Polski w Chełmnie.

Dwa ostatnie starty były dla Miller treningiem przed kolejną rundą Mistrzostw Świata, które jak dotąd układają się dla naszej zawodniczki dość pechowo.

Joanna Miller
fot. sportainment.pl

W Gdańsku przy pełnej bramce startowej w klasie MX2 zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, a w Chełmnie w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski, ścigając się w klasie MX2 Junior – czwarte.

fot. sportainment.pl

Asia ocenia swoje starty następująco:

„Zawody w Gdańsku były bardzo dobrze przygotowane. Tor wyrównany i polany, nic nie można było zarzucić. W pierwszym wyścigu wyszłam piąta ze startu, a do mety dojechałam na trzeciej pozycji. Jechało mi się źle, ponieważ po czterech okrążeniach zdjęłam gogle i praktycznie nic nie widziałam, bo się kurzyło. W drugim wyścigu było lepiej: wyszłam druga ze startu i tę pozycję dowiozłam do mety.

fot. sportainment.pl

Natomiast tor w Chełmnie niestety nie był przygotowany tak, jakby wypadało przy takiej randze zawodów (…) Po starcie w drugim wyścigu byłam na czwartym miejscu, niestety w jednym z zakrętów odjechał mi przód i spadłam na siódmą pozycję. Zdążyłam tylko wyprzedzić jednego zawodnika i dojechałam do mety na szóstej pozycji.

Z obu zawodów jestem zadowolona i uważam je za bardzo dobry trening przed kolejną rundą Mistrzostw Świata we Włoszech 20 maja” – mówi Joasia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze