Magda Lukas nie pojedzie w Karkonoszach

Poznaliśmy listę zgłoszeń do 4 rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na starcie do Rajdu Karkonoskiego chce stanąć 36 załóg, w tym prawie cała krajowa czołówka. Zabraknie pilotowanego przez Magdę Lukas Tomka Czopika, który uległ wypadkowi w cywilnym samochodzie.

Fot. cersanitrally.pl

Z numerem 1 wystartuje Peugeot 207 S2000 prowadzony przez mistrza Europy Michała Sołowowa. Tuż za nim na trasy wyjedzie obecny lider klasyfikacji RSMP Bryan Bouffier. Zwycięzca szutrowego rajdu Lotos – Leszek Kuzaj walczyć będzie w 207-ce S2000. Czwarty numer na drzwi swojej Imprezy przyklei Kajetan Kajetanowicz, a z piątką pojadą zwycięzcy klasy N w Rajdzie polski –  bracia Bębenek. Kolejne trzy auta w stawce to Peugeoty S2000, które poprowadzą Tomasz Kuchar, Maciej Oleksowicz i Szymon Ruta. Obok krajowych Lancerów i Subaru pojawią się dwie załogi z Ukrainy – Protasov i Tamrazov. Na prawym fotelu zobaczymy tylko dwie kobiety – Joannę Madej, która pilotować będzie Zbigniewa Malińskiego i  Annę Wódkiewicz, która będzie dyktować Arielowi Piotrowskiemu w Citroenie C2 R2.

Rajd Karkonoski rozpocznie się w piątek uroczystym startem na zabytkowym placu ratuszowym w Jeleniej Górze. Dzień później wyjadą na odcinki specjalne zlokazlizowane w okolicach Karpacza, Dziwiszowa i Bobrowa. W sobotnie popołudnie gratka dla kibiców – Super Oes rozegrany w jeleniogórskiej \”sypialni\” – na osiedlu Zabobrze. w niedziele dwie najdłuższe próby w tym rajdzie pokonywanie dwukrotnie. Na metę w centrum stolicy Karkonoszy zawodnicy przyjadą o 16.30.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze