Ma w garażu 7000 samochodów za ponad 20 miliardów złotych. Zobaczcie, jak wygląda najbardziej luksusowa kolekcja aut na świecie!

Supersamochody rozpalają wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie, ale tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na spełnienie marzeń i posiadanie w garażu chociaż jednego superauta. Nie mówiąc już o kilku tysiącach takich samochodów... Pewien kolekcjoner może pochwalić się kolekcją 7000 aut, które kosztowały go ponad 20 miliardów złotych.

Sułtan Brunei Hassanal Bolkiah do tej pory zgromadził w swojej ogromnej kolekcji ponad 7000 samochodów. Eksperci twierdzą, że wartość jego samochodów przekracza 5 miliardów dolarów (czyli ponad 20 miliardów złotych).

W kolekcji sułtana Brunei znajdują się samochody takich marek jak Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Bentley, Porsche, Mercedes i Rolls-Royce. W garażu są też auta innych producentów, ale, jak podkreśla sułtan, należą one nie do niego, a do członków najbliższej rodziny.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda najbardziej luksusowa kolekcja samochodów na świecie? Koniecznie obejrzyjcie wideo poniżej!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze