Ma 78 lat i wcale nie wybiera aut dla seniorów. W jego garażu znajdziecie McLarena 720S oraz Forda GT40

W garażu tego seniora znajdziecie prawdziwe, motoryzacyjne rarytasy. Od kilku miesięcy Henry Harfeldt cieszy się nowym McLarenem 720s i stał się prawdziwą gwiazdą na portalach społecznościowych.

Seniorzy zazwyczaj wybierają małe samochody, które wyróżniają się ekonomicznym zużyciem paliwa. W przypadku tego Norwega zdecydowanie liczą się emocje i komfort podróży. Henry Harfeldt od dziecka był związany z motoryzacją, brał udział w wielu wyścigach i rajdach. Przez lata doradzał młodszym zawodnikom jak jeździć na torze. Teraz spełnia swoje marzenia o szybkich samochodach. W jego garażu znajdziecie nie tylko supersamochód z Woking, ale także AC Cobrę i Forda GT40. To prawdziwe perełki! 

Przypomnijmy, że model 720s pod maską ma 4-litrowe V8, generujące 720 KM mocy i 770 Nm, trafiające na tylne koła za pośrednictwem 7-stopniowej skrzyni automatycznej. Harfeldt jak widać korzysta ile może z możliwości McLarena i zrobił już prawie 4 tysiące kilometrów w drodze. Ciekawi nas, jaki będzie kolejny samochód, który trafi do jego garażu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze