Karolina Chojnacka

Lug Nut Challenge na TikToku. Wyjątkowo niebezpieczne wyzwanie podbija aplikację

W popularnej wśród młodzieży aplikacji TikTok pojawiło się niedawno nowe wyzwanie dla użytkowników. Jest skrajnie idiotyczne i niebezpieczne. I dotyczy samochodów.

Internetowe wyzwania. Kto z nas o nich nie słyszał? Ice Bucket Challenge czy #Hot16Challenge to tylko przykłady internetowych challengów, na punkcie których oszalał cały świat. Część z nich służy dobrej sprawie, ale niestety są też takie, które są wyjątkowo niebezpieczne i zagrażają zdrowiu, a nawet życiu.

Aktualnie na TikToku, aplikacji, której główna funkcjonalność polega na możliwości wysyłania bardzo krótkich materiałów wideo (co samo w sobie oczywiście nie jest złe), zaczęły zyskiwać popularność różne dziwaczne wyzwania, jak np. podduszenie się, by stracić przytomność na kilka chwil. Teraz popularność zyskuje „Lug Nut Challenge”. I dotyczy samochodów.

Lug Nut Challenge na Tik Toku

W Lug Nut Challenge chodzi o to, żeby poluzować śruby bądź nakrętki mocujące koła w samochodzie, a potem nakręcić efekt tego działania. Pół biedy, gdyby chodziło o samochody użytkowników TikToka, można by wtedy stwierdzić, że trudno, selekcja naturalna… ale niestety tak nie jest. Bardzo często ofiarą TikTokerów padają samochody należące do osób postronnych.

Każdy, przeciętnie rozgarnięty człowiek powinien sobie zdawać sprawę, czym grozi odpadnięcie koła podczas jazdy. Problem w tym, że uczestnicy tego wyzwania najwidoczniej nie mają nawet odrobiny oleju w głowie. A jeśli dojdzie do wypadku? Kierowca wpadnie w poślizg? Uderzy w inny samochód?

Lug Nut Challenge to zupełnie nowy wymiar internetowej głupoty. Naprawdę, w głowie się nie mieście, że można być aż tak głupim i świadomie narażać innych na niebezpieczeństwo. Drodzy czytelnicy, nie róbcie tego w domu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze