Katarzyna Frendl

LPG 10 groszy taniej na litrze – gdzie zatankujesz tańszy gaz?

Liczba samochodów z instalacją LPG zarejestrowanych w Polsce jest rekordowa w skali Europy. Według Ministerstwa Cyfryzacji jest ich aż 2,5 mln. Gdzie kierowcy aut zasilanych gazem zatankują taniej?

Zachęceni sukcesem akcji „Tankuj korzyści z Shell” na paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel, Shell postanowił przygotować ofertę na paliwo LPG.

W ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart, obecni i nowi klienci, otrzymają 10 groszy rabatu za każdy litr Shell AutoGas. Liczba i częstotliwość tankowań jest nieograniczona. Jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 25 litrów gazu. Akcja potrwa do 30 września 2022 roku.

Rabat 10 groszy na litrze Shell AutoGas obowiązuje przy każdym tankowaniu. Rabat jest naliczany automatycznie, po zeskanowaniu aplikacji lub plastikowej karty lojalnościowej, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. Oferta promocyjna jest naliczana od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell. Za każdy litr zatankowany powyżej określonego limitu, kierowca zapłaci po cenie regularnej, obowiązującej na danej stacji Shell.

LPGProgram lojalnościowy Shell ClubSmart funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 22 lat. Niemal każdy zakup na stacji Shell – od paliw, przez myjnię, po kawę – nagradzany jest punktami, które można wymienić na nagrody. Są wśród nich m.in. bony na zakupy w takich sklepach jak np. Biedronka, EURO RTV AGD, Smyk czy na Allegro. Punktami można również zapłacić za paliwo oraz za inne produkty dostępne na stacjach Shell. Zebrane punkty można przekazać na wybraną organizację charytatywną, np. Polski Czerwony Krzyż czy Fundację DKMS.

Aby dołączyć do Shell ClubSmart trzeba wejść na clubsmart.shell.pl lub pobrać aplikację Google Play lub App Store i wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie dodać do swojego konta numer posiadanej plastikowej karty Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową. Każdy nowy klubowicz otrzymuje przy rejestracji 250 punktów.

O tym, dlaczego Polska jest światową potęgą, jeśli chodzi o liczbę aut na LPG czytaj tu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze