Karolina Chojnacka

Limitowany zegarek inspirowany historycznym wyścigiem. To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji!

Zegarek TAG Heuer Monaco Green Dial to szykowna i nowoczesna interpretacja czasomierza, a także celebracja głębokich więzi pomiędzy przełomowym projektem, zapoczątkowanym przez Jacka Heuera w 1969 roku, i prestiżowymi wyścigami w Monaco.

Grand Prix de Monaco Historique jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu wyścigów klasycznych samochodów. Społeczność pasjonatów wyścigów, kierowców i widzów rozkoszuje się spektaklem historycznych wyścigów Grand Prix po ciasnych i krętych ulicach Monako.

Ponad 200 samochodów reprezentujących 50 różnych producentów si 21 krajów bierze udział w każdym wydarzeniu. Wybrane ze względu na ich historyczną wartość i stopień oryginalności, rywalizują w siedmiu seriach obejmujących okresy od lat 30-tych do 70-tych.

Z okazji prestiżowej edycji Grand Prix de Monaco Historique, TAG Heuer przygotował ekskluzywną limitowaną edycję swojego kultowego chronografu, TAG Heuer Monaco Green Dial Calibre Heuer 02, w nowym i eleganckim zielonym kolorze.

TAG Heuer Monaco Green Dial Calibre Heuer 02

Przeczytaj też: Modna torba inspirowana legendarnym torem Monza? Jesteśmy na tak!

Limitowaną edycję TAG Heuer Monaco Green Dial wyróżnia zielona tarcza. Ten nigdy wcześniej niewidziany odcień tarczy w kultowym modelu wprowadza świeże spojrzenie na TAG Heuer Monaco i podkreśla niepowtarzalne cechy charakterystyczne dla kultowego kwadratowego zegarka ze stali. Gradientowy kolor tarczy, od jasnozielonego w centrum do ciemnozielonego na obrzeżach, wywołuje wrażenie prędkości. Zielony kolor przypomina również słynną, krytą część toru Grand Prix Monaco.

TAG Heuer Monaco Green Dial Calibre Heuer 02

Koperta zegarka jest w standardowym wymiarze 39 mm, a w jej wnętrzu zamknięto kaliber Heuer 02 – manufakturową jednostkę z kołem kolumnowym w kolorze zielonym. Werk pracuje z częstotliwością 4 Hz, zapewnia 80-godzinną rezerwę chodu i jest widoczny przez przeszklony dekiel.

Przeczytaj też: Wyjątkowy zegarek dla fanów brytyjskiej motoryzacji. Powstanie tylko 25 sztuk!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze