Limitowana seria Renault Megane Grandtour GT 220

Megane Grandtour w serii limitowanej GT 220 powinno trafić w gusta każdej zmotoryzowanej kobiety, która szuka sportowych wrażeń w codziennym życiu. W Polsce pojawi się 20 egzemplarzy tej limitowanej serii.  

Silnik został opracowany na bazie jednostki 2.0 l turbo z Mégane R.S. W zależności od kraju będzie oferowany w uzupełnieniu gamy obecnie dostępnych silników benzynowych (TCe 180, TCe 190), zapewniając większą moc klientom poszukującym sportowych jednostek napędowych.

fot. Renault

Silnik rozwija moc 220 KM i osiąga 340 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ponadto samochód jest wyposażony w system Stop & Start. 

Mégane Grandtour seria limitowana GT 220 posiada lakierowane na czarno elementy, nadające mu sportowy wygląd: obudowy lusterek bocznych, wloty powietrza z przodu, tylny dyfuzor oraz relingi dachowe. Samochód został wyposażony w 18-calowe, lakierowane na czarno obręcze kół wzór Serdard, dostępne wyłącznie dla tej serii limitowanej. We wnętrzu seria limitowana GT 220 jest wyposażona w specjalną stalową gałkę dźwigni zmiany biegów, oraz w tabliczkę z numerem seryjnym egzemplarza.

fot. Renault

Renault Mégane Grandtour GT 220 jest produkowane w Palencii i sprzedawane w 12 krajach,
od Europy po Japonię.

Ceny samochodów z tej limitowanej serii zaczynają się na polskim rynku od 96 950 zł.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze