Ladies' Jazz Festival by Seat

Jedyny w Europie Festiwal Kobiet Jazzu, czyli Ladies' Jazz Festival by Seat już wkrótce rozpocznie się w Gdyni i będzie trwał od 15 do 18 lipca. Hiszpańska marka już po raz szósty zapewni wszystkim gwiazdom festiwalu "limousine service", oddając do dyspozycji gości samochody Seat Exeo i Exeo ST.

Potwierdzone gwiazdy festiwalu to Randy Crawford, nazywana przez miłośników kobiecego jazzu „Królową jazzowej wokalistyki”. Do Polski zawita także brazylijska diva, dwukrotna laureatka Grammy, czterokrotnie ogłoszona przez magazyn Down Beat jazzową wokalistką roku, Flora Purim oraz jej mąż Airto Morreira. Dużym wydarzeniem będzie także koncert znakomitego kwartetu The Manhattan Transfer. 

Polski jazz kobiecy reprezentowany będzie z kolei przez Agę Zaryan, Urszulę Dudziak, Dorotę Miśkiewicz oraz właścicielkę Paszportu Polityki, nagrody „Mateusza”, statuetki Fryderyka, Gabę Kulka wraz z zespołem.  

fot. ladiesjazzfestival.pl

 Większość koncertów obywać się będzie w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Koncerty klubowe zawitają w też muzycznym klubie Ucho w Gdyni. Z kolei występ „The Manhattan Transfer” zaplanowano w mieszczącej ponad 3.000 widzów, najbardziej akustycznej sali widowiskowej w Polsce, czyli w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni. 

Program Festiwalu Ladies' Jazz Festiwal by SEAT 2010:

15.07.2010 – Gaba Kulka, The Puppini Sisters; Teatr Muzyczny, Gdynia

16.07.2010 – Flora Purim i Airto Morreira; Teatr Muzyczny, Gdynia

17.07.2010 – The Manhattan Transfer; Hala widowiskowo-sportowa, Gdynia

18.07.2010 – Randy Crawford; Teatr Muzyczny, Gdynia 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze