Ladies Bemo Motors Club – dołącz do klubu!

Ladies Bemo Motors Club to klub, który będzie wspierał i ułatwiał życie należącym do niego kobietom. Powstał z inicjatywy jednego z największych dealerów samochodowych grupy Bemo Motors, która istnieje na polskim rynku od 20 lat. To właśnie ta firma jako pierwsza doceniła tak ważną grupę klientów, jaką są kobiety.

Ambasadorka Ladies Bemo Motors Club – Anna Dereszowska.
fot. Ladies Bemo Motors Club

Są one dobrymi kierowcami,  ogromną wagę przywiązują do bezpieczeństwa, są otwarte na nowinki techniczne i chętne do pogłębiania wiedzy.

Dlaczego Anna Dereszowska została ambasadorką Ladies Bemo Motors Club? Dowiesz się tutaj.

Ladies Club będzie namawiał kobiety do tego, żeby lepiej poznały swoje samochody i nauczyły się z każdej opresji wyjść obronną ręką, bo wbrew pozorom zmiana koła nie jest wcale taka straszna.

Na członkinie Ladies Clubu będzie czekało mnóstwo przywilejów. Na przykład usługa  „door to door”, kiedy  mechanik Bemo  Motors odbierze  auto z domu czy z biura i po przeglądzie, po kilku godzinach odwiezie go z powrotem. A kobieta ze spokojną głową, nie tracąc czasu w warsztacie, będzie mogła po pracy odebrać dziecko z przedszkola, czy w ciągu dnia ugotować obiad. Poza tym na członkinie czekają: samochody zastępcze, rabaty, szkolenia, a nawet tak przydatny drobiazg, jak przypomnienie o terminie przeglądu i wiele innych.

Pierwszą ambasadorką i członkinią Ladies Bemo Motors Club została aktorka Anna Dereszowska, wielka pasjonatka motoryzacji.

Aktorka nie uważa, żeby kobiety były złymi kierowcami. Na pewno są ostrożniejsze i większą wagę przywiązują do bezpieczeństwa.
– Stwierdzenie, że kobiety są gorszymi kierowcami jest dla nich krzywdzące. Znam wiele kobiet, które znakomicie prowadzą auto, jak i wielu facetów, którzy kiepsko radzą sobie na drodze.  Będąc ambasadorką Ladies Bemo Motors Club zamierzam wspierać kobiety za kółkiem – mówi aktorka i dodaje: – Oczywiście zachęcam wszystkie panie do zapisania się do klubu, bo oprócz przynależności do grupy fajnych kobiet wiąże się z tym sporo profitów.

Więcej na www.ladiesclub.com.pl

Fanpage Ladies Bemo Motors Club na Facebooku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze