Anna Dereszowska w Ladies Bemo Motors Club

Anna Dereszowska została ambasadorką i pierwszą członkinią Ladies Bemo Motors Club, który będzie wspierał i ułatwiał życie należącym do niego kobietom. Motocaina ma przyjemność być jednym z patronów klubu.

Wejdź na www.ladiesclub.com.pl i dowiedz się więcej!

Aktorka nie tylko świetnie sobie radzi za kółkiem, ale też nie jest bezradna w różnych sytuacjach, które spotykają kierowców. O tym można będzie się przekonać oglądając zdjęcia z sesji,  na których udokumentowane zostało,  jak wygląda codzienne życie kobiety-kierowcy. W tej roli: Anna Dereszowska.

Aktorka nie uważa, żeby kobiety były złymi kierowcami. Na pewno są ostrożniejsze i większą wagę przywiązują do bezpieczeństwa. „Stwierdzenie, że kobiety są gorszymi kierowcami, jest dla nich krzywdzące. Znam wiele kobiet, które znakomicie prowadzą auto, jak i wielu facetów, którzy kiepsko radzą sobie na drodze.  Będąc ambasadorką Ladies Bemo Motors Club zamierzam wspierać kobiety za kółkiem. Będę zachęcać  panie do tego, by lepiej poznały swoje samochody i nauczyły się z każdej opresji wyjść obronną ręką, bo wbrew pozorom zmiana koła nie jest wcale taka straszna ” – mówi aktorka i dodaje: „oczywiście zachęcam wszystkie panie do zapisania się do klubu, bo oprócz przynależności do grupy fajnych kobiet wiąże się z tym sporo profitów”.

Anna Dereszowska, ambasadorka Ladies Bemo Motors Club
fot. Ladies Bemo Motors Club

Anna Dereszowska znana jest ze swojej motoryzacyjnej pasji.  W 2009 roku wraz z Darią Widawską wzięła udział w rajdzie Baja Gothica, trenowała swoje umiejętności w Małym Dakarze, czyli XVI Rajdzie Drezno-Wrocław, jeździła bolidem Formuły 1,  a także dwukrotnie brała udział w rajdach RMF Caroline Team w Maroku.

Ladies Bemo Motors Club zostanie oficjalnie otwarty w Nowym Roku. Jesienią natomiast ruszą prace nad tworzeniem regulaminu, do czego zostaną zaproszone wszystkie chętne kobiety-kierowcy. Panie będą zatem miały okazję zastanowić się, jakich przywilejów związanych z członkostwem w klubie oczekują. Jest już kilka pomysłów, m.in. zniżka na zakup samochodu albo na przegląd, jak również usługa „door to door”.

Fanpage Ladies Bemo Motors Club na Facebooku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze