Anna Dereszowska w Ladies Bemo Motors Club

Anna Dereszowska została ambasadorką i pierwszą członkinią Ladies Bemo Motors Club, który będzie wspierał i ułatwiał życie należącym do niego kobietom. Motocaina ma przyjemność być jednym z patronów klubu.

Wejdź na www.ladiesclub.com.pl i dowiedz się więcej!

Aktorka nie tylko świetnie sobie radzi za kółkiem, ale też nie jest bezradna w różnych sytuacjach, które spotykają kierowców. O tym można będzie się przekonać oglądając zdjęcia z sesji,  na których udokumentowane zostało,  jak wygląda codzienne życie kobiety-kierowcy. W tej roli: Anna Dereszowska.

Aktorka nie uważa, żeby kobiety były złymi kierowcami. Na pewno są ostrożniejsze i większą wagę przywiązują do bezpieczeństwa. „Stwierdzenie, że kobiety są gorszymi kierowcami, jest dla nich krzywdzące. Znam wiele kobiet, które znakomicie prowadzą auto, jak i wielu facetów, którzy kiepsko radzą sobie na drodze.  Będąc ambasadorką Ladies Bemo Motors Club zamierzam wspierać kobiety za kółkiem. Będę zachęcać  panie do tego, by lepiej poznały swoje samochody i nauczyły się z każdej opresji wyjść obronną ręką, bo wbrew pozorom zmiana koła nie jest wcale taka straszna ” – mówi aktorka i dodaje: „oczywiście zachęcam wszystkie panie do zapisania się do klubu, bo oprócz przynależności do grupy fajnych kobiet wiąże się z tym sporo profitów”.

Anna Dereszowska, ambasadorka Ladies Bemo Motors Club
fot. Ladies Bemo Motors Club

Anna Dereszowska znana jest ze swojej motoryzacyjnej pasji.  W 2009 roku wraz z Darią Widawską wzięła udział w rajdzie Baja Gothica, trenowała swoje umiejętności w Małym Dakarze, czyli XVI Rajdzie Drezno-Wrocław, jeździła bolidem Formuły 1,  a także dwukrotnie brała udział w rajdach RMF Caroline Team w Maroku.

Ladies Bemo Motors Club zostanie oficjalnie otwarty w Nowym Roku. Jesienią natomiast ruszą prace nad tworzeniem regulaminu, do czego zostaną zaproszone wszystkie chętne kobiety-kierowcy. Panie będą zatem miały okazję zastanowić się, jakich przywilejów związanych z członkostwem w klubie oczekują. Jest już kilka pomysłów, m.in. zniżka na zakup samochodu albo na przegląd, jak również usługa „door to door”.

Fanpage Ladies Bemo Motors Club na Facebooku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze