Kylie sprzedała Lexusa na aukcji charytatywnej

Hybrydowy Lexus CT 200h Kylie Minogue został sprzedany za 29 000 funtów. Zysk z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na stowarzyszenie zapobiegania przemocy wobec dzieci NSPCC.

Lexus Kylie jest wyjątkowy pod wieloma względami. Po pierwsze, było to auto, którym piosenkarka zachęcała do „Cichej Rewolucji” w reklamach luksusowego sedana. Co więcej, Kylie Minogue nie tylko wypożyczyła CT 200h na potrzeby nagrania, ale był to jej osobisty samochód, którego używała na co dzień przez ostatni rok. Aby nie sprawiał wrażenia kolejnego Lexusa na drodze, zagłówki mają wyszyte wzory autografu gwiazdy.

CT 200h był jednym z najważniejszych elementów aukcji, która w sumie zebrała aż 177 000 funtów na rzecz NSPCC. Warto nadmienić, że rynkowa cena nowego modelu w podstawowej wersji to właśnie nieco ponad 29 000 funtów.

Kylie Minogue, która jest ambasadorem NSPCC była na aukcji i serdecznie podziękowała anonimowemu kupcowi. Dzięki tak wyjątkowej akcji charytatywnej przyszły nabywca będzie mieć jedyny w swoim rodzaju samochód, a dzieci z fundacji zapewnioną lepszą przyszłość.

fot. Lexus
Tutaj możesz zobaczyć oficjalną reklamę Kylie i Lexusa

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze