Ewa Kania

Rutkowski pokazał swoje samochody za 10 mln zł. Dlaczego mają tablice ZORRO?

Krzysztof Rutkowski niedawno odebrał z salonu swój najnowszy nabytek - BMW serii 7. Był to dobry pretekst do nagrania filmu o kolekcji samochodów, jaką uzbierał najbardziej znany polski detektyw.

Rutkowski kupił nowe BMW serii 7

Niedawno pisaliśmy o tym, że Krzysztof Rutkowski zapowiedział na swoim Instagramie, że odbiera nowe auto. Zanim jeszcze zdradził o jaki pojazd chodzi, my już wiedzieliśmy, że jest to nowa seria 7.

Na nagraniu można zobaczyć limuzynę BMW już pod domem detektywa. Czarny egzemplarz to wersja spalinowa, ale nie wiemy, czy Rutkowski zdecydował się na jedną z dwóch hybryd plug-in czy na diesla (obstawiamy diesla). Wnętrze auta wykończono jasną skórą, a egzemplarz wygląda na bogato wyposażony.

Jakie samochody ma Krzysztof Rutkowski?

Znany detektyw zgromadził całkiem niezłą kolekcje samochodów. Na początek pokazuje żółtego Mercedesa-AMG GT S (którego nazywa Mercedesem GTS) – piękne niemieckie coupe, którym, jak sam przyznaje, nie jeździ zbyt często. Mimo to zamierza trzymać go jeszcze przez dłuższy czas, aby „junior” mógł za 8 lat zadać szyku pod szkołą, podczas gdy jego koledzy przyjadą już pewnie elektrykami.

Kolejne auto Rutkowskiego to Mercedes-AMG G 63 – potężna, kanciasta terenówka z 585-konnym V8 pod maską. Obok niego stoi Mercedes GLE Coupe (do którego żona Rutkowskiego ma duży sentyment), a dalej Mercedes GLS (pomimo oznaczenia, raczej nie jest to wersja AMG, ale podobno po tuningu). Ostatnim z samochodów premium jest Audi A8 50 TDI (co detektyw wziął za 5-litrowego diesla, podczas gdy ma on tylko 3 litry), którego Rutkowski używa podczas wakacyjnych wypraw po Europie.

Oprócz tego przed domem detektywa stoją pojazdy, z których korzysta wyłącznie użytkowo. Są to dwa Peugeoty 508, Kia Ceed, policyjny Chevrolet, Hummer H1 oraz opancerzony TUR VI.

Dlaczego Rutkowski ma tablice ZORRO?

Na nagraniu Krzysztof Rutkowski zdradził również, dlaczego jego najlepsze samochody, mają tablice z napisem ZORRO. Jak stwierdził, jest to jego cygańskie imię. Nadała mu je także żona, ponieważ „wie, że jest on praktycznie ciągle walczący”.

Komentarze:

Chada - 14 kwietnia 2023

Zorro dlaczego?bo ma łeb zjebany a zresztą chuj mnie to obchodzi..

Odpowiedz

Miron - 11 kwietnia 2023

Popierdółka, a nie detektyw.

Odpowiedz

Andre - 13 kwietnia 2023

Popierdułka , mało powiedziane

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze