Królowa i Ford

Queen Latifah, aktorka i piosenkarka jest wielką fanką samochodów oraz dumną właścicielką modelu '65 Mustang.

Latifah bierze udział w promocji przygotowanej przez Forda, a zatytułowanej „Top 10 Unleashed”. Konkurs ogłoszony przez producenta ikony amerykańskiej motoryzacji zachęca wielbicieli do wypowiedzi na temat jak sobie wyobrażają „doświadczanie marzeń” w Mustangu 2010. Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone i wprowadzone w życie.  Może warto wziąć udział w konkursie i osobiście wypróbować najnowszą wersję kultowego Forda? Sprawdźcie na http://www.fordvehicles.com/the2010mustang/

Przy okazji przygotowań do nagrania nowej piosenki „Fast Cars” Latifah poprosiła Forda o umożliwienie zapoznania się z nowym modelem 2010 Mustang GT. Na torze New Jersey Motorsports Park lekcji sportowej jazdy udzielił jej 20-letni kierowca serii NASCAR Colin Braun. Aktorka zasiadła także za kierownicą najnowszego modelu.

– Są w historii motoryzacji samochody, które mają własną tożsamość. Stają się synonimem pewnych odczuć i energii, zdarzeń w twoim życiu – mówi Queen Latifah. – Mustang to Mustang; to samochód ponadczasowy.

Ford Mustang, którego pierwszy model pojawił się w 1964 roku to ulubiony „muscle car” Amerykanów. Kilka dekad temu moda na tego typu samochody przywędrowała także do Europy. Model na rok 2010 oprócz nowej linii otrzymał 315-konny silnik V8, nowe wnętrze, najnowszą technologię nawigacji i oczywiście przemieszcza się przy akompaniamencie tylko sobie właściwego, gardłowego dźwięku pochodzącego z kolektorów wylotowych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze