Konkurs „Zrób selfie na Instagram i wygraj motoryzacyjne myszki komputerowe”!

Startujemy z nowym konkursem, w którym możecie wygrać świetne nagrody - gadżeciarskie, motoryzacyjne myszki komputerowe! Zobaczcie, jakie modele samochodów możecie wygrać, wystarczy wykazać się kreatywnością na Instagramie!

Nasz test myszki komputerowej w kształcie słynnego samochodu agenta 007 – Aston Martin Vanquish można przeczytać tu:
https://www.motocaina.pl/artykul/poczuj-sie-jak-agent-007-w-pracy-gadzet-dla-milosnikow-super-samochodow-i-przygod-jamesa-bonda-33279.html.

Do wygrania mamy dla was aż trzy myszy komputerowe – repliki super sportowych aut! Aby wygrać jedną z nich wystarczy opublikować zdjęcie selfie na Instagramie oznaczając nasz profil @motocaina na Instagramie! Liczymy na waszą kreatywność! Mała podpowiedź: możecie opublikować swoje zdjęcie z naszym logo rysując je lub malując 🙂 a z pewnością właśnie takie spodobają nam się najbardziej!

Macie już zdjęcie i co dalej? 
Wrzucacie je na swój publiczny profil* z oznaczeniem naszego profilu @motocaina https://www.instagram.com/motocaina/ i przesyłacie do nas wiadomość prywatną za pośrednictwem Instagrama z hasłem „Zrobione!”. 

*publiczny profil – chcemy was obserwować i mieć dostęp do zdjęcia konkursowego! 

Proste? Zatem do dzieła!

Co możecie wygrać?
Jury złożone z redaktorek naszego portalu wybierze trzy najładniejsze, najbardziej kreatywne zdjęcia selfie i nagrodzi was super szybkimi myszkami komputerowymi! Dodatkowo, do każdej nagrody dorzucimy pendrive o pojemności 2 GB! Jest o co grać! Podpowiedź: liczba polubień danego zdjęcia, również będzie premiowane!

Do wygrania są myszki komputerowe w kształcie opisanego wyżej czerwonego, szybkiego Astona Martina Vanquish, jaskrawego, żółtego Forda Mustanga oraz niebieskiego BMW i8. Do zwycięzców wyślemy myszki według własnego uznania (oceniając inne zdjęcia na profilu Instagram danej osoby) za pomocą kuriera. 

Konkurs organizowany jest od dnia 07 sierpnia 2019 r. od godz. 11:00 do dnia 14 sierpnia 2019 r. do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników: 16 sierpnia 2019 r. poprzez stronę internetową www.motocaina.pl oraz na naszym profilu na Instagramie. Zwycięzcy konkursu proszeni wówczas będą o przesłanie danych adresowych i telefonu dla kuriera do 19 sierpnia 2019 r. Jeśli w tym terminie nie otrzymamy danych do wysyłki, nagroda zostanie przekazana na następny konkurs i wiąże się to z utratą możliwości jej odebrania.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU Regulamin-konkursu.pdf

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze