KONKURS: Odpowiedz na jedno proste pytanie i zgarnij książkę "(nie)Odjazdowe życie braci Collins"!

KONKURS: Odpowiedz na jedno proste pytanie i zgarnij książkę "(nie)Odjazdowe życie braci Collins"!

16 października 2020
5
Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać inspirującą autobiografię "(nie)Odjazdowe życie braci Collins". To fascynująca opowieść o zwycięstwie na przekór wszystkim przeciwnościom. Sprawdźcie szczegóły - czekamy na wasze, kreatywne odpowiedzi konkursowe!

Aby wygrać książkę "(nie)Odjazdowe życie braci Collins" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać tę nagrodę?".

Recenzję książki znajdziecie tutaj: (nie)Odjazdowe życie braci Collins - droga do sukcesu nie była usłana różami [RECENZJA KSIĄŻKI]

Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, korzystając z naszego systemu komentowania pod tym artykułem konkursowym.

Konkurs organizowany jest od dnia 15 października 2020 r. od godz. 12:00 do dnia 20 października 2020 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 21 października 2020 r.  Nagrodzimy w naszym szybkim rozdaniu 2 osoby!

Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF. 

WYDAWNICTWO EDITIO:

Bracia Collins. Na pozór znamy ich doskonale ― z programów telewizyjnych, z łamów kolorowych czasopism, ze zdjęć widywanych regularnie w portalach internetowych. Czy jednak znamy ich naprawdę? Czy znamy historię ich sukcesu i drogę, która zaprowadziła ich z legnickiego blokowiska tam, gdzie są teraz? Nie była to droga usłana różami. Raczej wyboista i mocno pod górę. Można tę książkę czytać jak opowieść o zwycięstwie na przekór wszystkim przeciwnościom. Można jak literaturę motywacyjną, bo mówi ona także o tym, że nie wolno porzucać marzeń, tylko trzeba dążyć do ich realizacji, nawet wbrew całemu światu ― wtedy nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych. A można też potraktować ją po prostu jako fascynującą historię o tym, jak Grzesiek i Rafał stali się Gregiem i Ralphem. Historię miejscami smutną, miejscami zabawną, ale zawsze wciągającą.

Komentarze

Piotrosław88
15 października 2020 12:04
Chciałbym wygrac książkę, bo nigdy w sumie niczego nie wygrałem haha, tak całkeim serio to dlatego, że Collinsów uwielbiam za ich dobry humor w ich programach. Chętnie przeczytam ich biografię i dowiem się jak właściwie znalezli sie tam gdzie sa teraz - fajni ludzie :)
Magda
15 października 2020 12:12
Patrząc na dzisiejszą aurę zaczynam łapać jesienną chandrę, atmosfera robi się coraz bardziej przygnębiająca i zdecydowanie przyda się porządny, pobudzający kopniak od braci Collins. Chętnie dowiem się, jak z ich perspektywy wyglądała droga na szczyt i nie pogardzę konkretną dawką motywacji. Oczami wyobraźni już widzę siebie z braćmi i kubkiem kawy przy kominku... tylko książki mi brakuje ;)
TomaszBoski
15 października 2020 12:14
To właśnie ja powinienem wygrać tę nagrodę dlatego że lubię książkę biograficzną opartą na faktach. Lubię łamać schematy, konwenanse oraz potrzebuje kopa do działania w spełnianiu własnych marzeń, nawet tych pozornie absurdalnych. ideał na jesień i covid :)
Radzio
15 października 2020 12:19
Skoro można coś dostać za darmo... to czmeu nie!! :D haha, bardzo lubię książki o ludziach z branży motoryzacyjnej, dlatego, że jest ich trochę mało to byłoby świetnie mieć taką na półce :)))
15 października 2020 20:52

Na pytanie konkursowe, odpowiem w taki sposób: nie czytałem jeszcze żadnej pozycji autorstwa Pana R. C. Tytuł zachęca do zapoznania się z tą książką. Zawsze jest tak, że znajdzie się autor, tematyka, która zaciekawi. Bardzo pozytywnie będzie móc poczytać o ludziach, którzy mimo przeciwności lasu, nie poddali się i chcieli czegoś więcej od życia niż przysłowiowa „przeciętność”. Wytrwałość, ciężka praca, łut szczęścia, były składowymi sukcesu Braci. Wspomniana lektura, patrząc na spis treści w zasobach internetu: Jeszcze bliżej dna – Londyn … Arabia Saudyjska … Sława, to mieszanka wybuchowa, która może sporo namieszać w postrzeganiu rzeczywistości. Zapoznanie z tematem, odkryje przede mną nowe możliwości, które do tej pory nie zauważałem, bo każdy ma inne doświadczenia i czasami dodatkowa wiedza, historia, niuans, może pokazać, że ograniczenia wszelakie nie są przeszkodą, ale mogą być dobrym materiałem wyjściowym na przyszłość, bo skoro Oni mogli, to ja też mogę coś wokół siebie zmienić, a przynajmniej być przeciw stagnacji. Ważne jest, żeby się motywować i ta książka jest jedną z takich możliwości. Bracia udowodnili, że się da zmienić swoje życie, mimo wszystko - Polak potrafi, niezależnie jak figuruje formalnie w dokumentach. Kierowca Formuły Sir Stirling Craufurd Moss wypowiedział znamienne słowa: „Pierwszego samochodu i pierwszej kobiety nigdy nie zapomnisz”. Przez analogię - ta książka będzie pierwszą (tego Autora) i ją, mam nadzieję, że z Waszą pomocą zapamiętam, jako wartościowe przeżycie. Materiał do czytania, pewnie rozłożę na „sześciodniówkę” – każdy dzień, to etap i przemieszczanie się do mety – czyli zakończenia tej ciekawej lektury. Skoro uważa się, że świat został stworzony w 6 dni [Heksaemeron], to można wyruszyć w sześciodniową podróż intelektualno-czytelniczą, bo jak się potocznie mówi – przykład idzie z góry! Przeczytana kolejna stronica, niech będzie niczym cm³ wskazujący pojemność, a czym dalej, to jak przesuwanie się po torze wyścigowym i zbliżanie się do mety. Ponadto bardzo cenne dla mnie jest też to, aby się ciągle rozwijać w różnych kierunkach. Każdy z Uczestników Konkursu, wykazuje ze swojej strony inicjatywę, co jest ogromną wartością, ponieważ rozwój społeczeństwa, dobrobyt dla kraju, przyszłość dla świata, ma właśnie początek m.in. w takim miejscu, w jakim się teraz znajduję (Portal), co jest dla mnie wielkim honorem i nobilitacją. Naprzód! :-)

Rim Def