KONKURS: Odpowiedz na jedno proste pytanie i zgarnij książkę „(nie)Odjazdowe życie braci Collins”!

Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać inspirującą autobiografię "(nie)Odjazdowe życie braci Collins". To fascynująca opowieść o zwycięstwie na przekór wszystkim przeciwnościom. Sprawdźcie szczegóły - czekamy na wasze, kreatywne odpowiedzi konkursowe!

Aby wygrać książkę „(nie)Odjazdowe życie braci Collins” wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać tę nagrodę?”.

Recenzję książki znajdziecie tutaj: (nie)Odjazdowe życie braci Collins – droga do sukcesu nie była usłana różami [RECENZJA KSIĄŻKI]

Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, korzystając z naszego systemu komentowania pod tym artykułem konkursowym.

Konkurs organizowany jest od dnia 15 października 2020 r. od godz. 12:00 do dnia 20 października 2020 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 21 października 2020 r.  Nagrodzimy w naszym szybkim rozdaniu 2 osoby!

Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF. 

WYDAWNICTWO EDITIO:

Bracia Collins. Na pozór znamy ich doskonale ― z programów telewizyjnych, z łamów kolorowych czasopism, ze zdjęć widywanych regularnie w portalach internetowych. Czy jednak znamy ich naprawdę? Czy znamy historię ich sukcesu i drogę, która zaprowadziła ich z legnickiego blokowiska tam, gdzie są teraz? Nie była to droga usłana różami. Raczej wyboista i mocno pod górę. Można tę książkę czytać jak opowieść o zwycięstwie na przekór wszystkim przeciwnościom. Można jak literaturę motywacyjną, bo mówi ona także o tym, że nie wolno porzucać marzeń, tylko trzeba dążyć do ich realizacji, nawet wbrew całemu światu ― wtedy nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych. A można też potraktować ją po prostu jako fascynującą historię o tym, jak Grzesiek i Rafał stali się Gregiem i Ralphem. Historię miejscami smutną, miejscami zabawną, ale zawsze wciągającą.

KONKURS: Odpowiedz na jedno proste pytanie i zgarnij książkę

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze