Konkurs na matkę roku rozstrzygnięty! Nikogo głupszego już nie zobaczycie

Są ludzie, którzy narażają swoje zdrowie i życie na drodze w najgłupszy sposób i z najbardziej błahych powodów. Pewnie nie raz obdarzyliście kogoś takiego kilkoma soczystymi epitetami. A co powiecie o matce, która naraża życie swojego dziecka i to przez dłuższy czas?

Zwykle potencjalnie samobójcze zachowania na drodze to efekt złej, spontanicznie podjętej decyzji. To moment, w którym ktoś myśli „chyba zdążę”, „jakoś to będzie” albo „przecież autostradą nikt nie jeździ w nocy, a poza tym tamte światła to daleko są, nie chce mi się znowu iść naokoło do kładki”. Chwilowe zaćmienie umysłu? Zła ocena sytuacji? Zwykle będące wynikiem zerowej znajomości przepisów oraz kompletnego braku rozsądku, ale powiedzmy, że niektórzy ludzie „niechcący” podejmują próbę samobójczą.

Pieszy-samobójca, czy tylko człowiek skrajnie… bezmyślny?

Ale co powiedzieć o kimś, kto nie podjął skrajnie niebezpiecznej decyzji pod wpływem impulsu, a potem było już za późno. Co powiedzieć o kimś, kto robi coś skrajnie nieodpowiedzialnego, ale nie zauważa tego. A następnie brnie w to, z każdą chwilą coraz bardziej narażając swoje życie, ale zamiast zawrócić i naprawić swój błąd, idzie dalej. To teraz dodajcie jeszcze narażanie życia swojego dziecka.

Starszy pan próbuje zginąć pod kołami busa?

Na temat tej osoby i jej czynu, widocznego w ciągu zaledwie kilku sekund tego nagrania, moglibyśmy pisać jeszcze długo. Bo naprawdę nie rozumiemy jak można z chodnika zejść na ulicę i po prostu nią iść. Nie rozumiemy jak można widzieć, że ulica prowadzi do tunelu, ale iść dalej. Nie rozumiemy jak można iść tym tunelem, ale nie trzymać się krawędzi, tylko iść środkiem. A już tym bardziej nie rozumiemy jak można robić to, pchając przed sobą wózek ze swoim dzieckiem!

Pieszy-samobójca wbiega przed samochód

Oglądaliśmy to nagranie wielokrotnie i dalej nie potrafimy zdecydować. Czy to była próba samobójstwa rozszerzonego, czy to „tylko” kliniczny przypadek bezmyślności, głupoty, nieodpowiedzialności… i paru jeszcze innych rzeczy.

https://www.youtube.com/watch?v=-nvXkYrJF4M

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

co za debil a nie matka…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ojeju…..

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze