Kolekcja toreb Louis Vuitton dla BMW i8

Louis Vuitton tworzy bagaże do kolekcji dla BMW i8 wykonane z lekkiego włókna węglowego.

Louis Vuitton, słynny projektant torebek i toreb podróżnych stworzył zestaw bagaży dopasowany stylizacją do Plug-In Hybrid BMW i8.

Seria bagaży obejmuje dwie torby podróżne, jedną torbę na akta oraz torbę na suknie i garnitury. Aby optymalnie wykorzystać przestrzeń, cały komplet bagażowy wykonano na miarę, mieści się więc idealnie we wnętrzu BMW i8.

Więcej kolekcji lifestyle i gadżetów motoryzacyjnych znajdziesz tu.

 

Kolekcja toreb Louis Vuitton dla BMW i8
fot. BMW

– W rewolucyjnym samochodzie sportowym BMW i8 o przywiązaniu do idei inteligentnej konstrukcji świadczy użycie CFK (włókno węlgowe – przyp. red.). Z podobnym dążeniem do innowacyjności, estetyki i lekkiej konstrukcji Louis Vuitton stworzył ekskluzywną kolekcję podróżną, która perfekcyjnie pasuje do nowego BMW i8 „BMW i firmę Louis Vuitton łączy nie tylko wielkie przywiązanie do tradycji, ale także dążenie do ciągłego rozwijania się – powiedział Adrian van Hooydonk, szef ds. designu w BMW Group.

Ekskluzywna karbonowa czerń tej serii bagażowej dopasowana jest do barw samochodu BMW i8. Torby uszlachetnia nieomylny znak firmowy Louisa Vuittona: szachownica Damier, a także wygrawerowany laserowo logotyp. Kolory Black i Electric Blue, w jakich wykończono mikrofazową podszewkę toreb, cytują barwy marki BMW. W zgodzie ze stylem modystycznej firmy, wszystkie uchwyty bagaży wykonano z naturalnej, barwionej skóry. Poza torbą na suknie i garnitury, wszystkie torby zdobią skórzane przywieszki na wizytówkę oraz słynne zatrzaski Louisa Vuittona.

Torby podróżne wykonano całkowicie z włókien węglowych. Louis Vuitton wykorzystał ten wyjątkowo lekki, a przy tym niezwykle stabilny i mocny materiał, by wytworzyć specjalną tkaninę. Cechuje się ona ekstremalną odpornością na uderzenia, darcie i dziurawienie.

Kolekcja toreb Louis Vuitton dla BMW i8
fot. BMW

Wielka torba podróżna Weekender GM i8, która ma zarówno uchwyty, jak i pas na ramię, jest dopasowana do bagażnika BMW i8, podczas gdy torba na suknie i garnitury Garment Bag i8 doskonale wypełnia tylny schowek samochodu. Wykonana z twardej skorupy aktówka Business Case i8, idealna także do przewożenia laptopa, ma kształt doskonale dopasowany do tylnego siedzenia – na którym idealnie mieści się także mała torba podróżna Weekender PM i8.

Kolekcja Louisa Vuittona będzie dostępna na zamówienie od 1 kwietnia w wybranych salonach Louisa Vuittona na całym świecie (Monachium, Mediolan, Londyn, Paryż, Moskwa, Dubaj, Nowy Jork i Los Angeles).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze