Karolina Chojnacka

Kolekcja Peugeot Lifestyle z lwem w nowej odsłonie

Peugeot prezentuje nową kolekcję odzieży i akcesoriów lifestylowych z myślą o pasjonatach francuskiej marki. Projektanci skrupulatnie pracowali nad technicznymi detalami każdej części garderoby lub akcesoriów, by sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

Wszyscy miłośnicy lwów znajdą w nowej kolekcji Peugeot Lifestyle coś dla siebie. Projektanci ze studia Peugeot Design Lab wprowadzili do każdego elementu nowej kolekcji nowoczesny, techniczny i wysokiej jakości design, noszący nowe logo Peugeot, które uosabia wczoraj, dziś i jutro marki i zostało zaprojektowane z myślą o trwałości.

Francuska marka wraz z nową kolekcją wprowadza na linię odzieży, idealną na każdą porę roku. Do wyboru fani marki mają czapki, T-shirty, koszulki polo, koszule, swetry, bluzy czy kamizelki. Większość modeli jest dostępna w różnych kolorach.

Kolekcja Peugeot Lifestyle
Kolekcja Peugeot Lifestyle, fot. materiały prasowe / Peugeot

Szeroka gama eleganckich akcesoriów z pewnością zachwyci fanów Peugeota, ponieważ to przedmioty, z których mogą korzystać na co dzień: długopisy, zeszyty, kubki czy parasolki.

Kolekcja Peugeot Lifestyle
Kolekcja Peugeot Lifestyle, fot. materiały prasowe / Peugeot

Kolekcja Peugeot Lifestyle z lwem w nowej odsłonie wzmacnia nową tożsamość Peugeota i jest dostępna w sklepie internetowym Peugeot.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze