Kolekcja lifestylowych gadżetów od Peugeota z okazji 210-lecia marki

14 września 2020
26 września 2020 roku marka Peugeot będzie świętowała 210-lecie swojej historii, która upływa pod znakiem śmiałych rozwiązań, pasji i innowacji. Z tej okazji marka przygotowała specjalną lifestylową kolekcję gadżetów.

„Since 1810” to specjalna kolekcja, przygotowana z okazji 210-lecia marki Peugeot.

Przeczytaj też: 210-lecie marki Peugeot

Fanom marki z pewnością spodoba się brelok lub kubek, niezbędne przedmioty codziennego życia, a także elegancka i stonowana czarno-biała odzież. Młynek do pieprzu i fartuch kuchenny, które uzupełniają kolekcję, są ukłonem w stronę doświadczenia Peugeota w dziedzinie zastawy stołowej.

Wszystkie produkty ozdobiono nowym, zaprojektowanym specjalnie z okazji 210-lecia Peugeota logo marki.

Nowe produkty Peugeot Lifestyle z tym emblematem są już dostępne w sklepie internetowym

26 września 1810 roku została oficjalnie założona (poprzez wniesienie wkładu pieniężnego) spółka Peugeot Frères Aînés. Wpis w rejestrze można nadal zobaczyć w archiwach w Terre-Blanche w departamencie Doubs.

Na przestrzeni ponad dwóch wieków rodzina Peugeota przeszła drogę od rewolucji w świecie mody XIX wieku i roli producenta stalowych konstrukcji krynolin, do przewrotu w branży motoryzacjnej, gdzie bicykle zostały zamienione na samochody.

Markę kształtują ludzie kreatywni, inżynierowie, projektanci, którzy od ponad dwustu lat tworzą koncepcję nowej mobilności. Dzięki ich współdziałaniu firma Peugeot stale kreowała i umacniała swoją markę na przestrzeni lat i z ufnością patrzy w przyszłość.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!