Kolejna edycja Honda Gymkhana w Tychach

Jeszcze nie opadły emocje po niedawnej imprezie w Warszawie, na której zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności jazdy motocyklem, a już Honda przygotowuje kolejne wydarzenie, które będzie miało miejsce w Tychach, w ostatni weekend czerwca.

Więcej o zawodach Gymkhana dowiesz się tutaj.

Spotkania organizowane przez Hondę mają na celu przede wszystkim podniesienie umiejętności motocyklistów, naukę kontrolowania swojego motocykla. Jazdy odbywają się po torach składających się z ciasnych zakrętów, a wszystko w bezpiecznej atmosferze, na zamkniętym dla innych uczestników ruchu placu i pod okiem doświadczonych instruktorów.

fot. Honda

Wydarzenie to jest także okazją do spędzenia dwóch dni na intensywnym szkoleniu techniki, co z pewnością pomoże wszystkim biorącym udział w imprezie motocyklistom w sprawnym poruszaniu się po drogach. Ponadto, Honda Gymkhana dostarcza uczestnikom niezapomnianych wrażeń w trakcie kończącej imprezę w niedzielę jazdy konkursowej na czas. 

Poza treningami i zaciętą rywalizacją, organizator zapewnia mnóstwo atrakcji dla widzów. Pozwolą one  całej rodzinie spędzić weekendowe popołudnie w ciekawy sposób. Liczne konkursy z nagrodami i zabawy dodatkowo umilą czas spędzony na Honda Gymkhana.

Gdzie i kiedy?

25-26 czerwca, w centrum handlowym Tesco, przy ulicy Towarowej 2 w Tychach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze