Motocyklowa Gymkhana już w ten weekend! Film

W najbliższy weekend w Centrum Handlowym M1 w Markach odbędzie się po raz pierwszy w Polsce impreza motocyklowa - Honda Gymkhana. Zamieszczamy film obrazujący zmagania oraz opisujemy charakter tej rywalizacji.  

Kobiety – motocyklistki z powodzeniem sprawdzą się w tej dyscyplinie.
fot. Honda

Honda Gymkhana (czyt. dżymkana) skierowana jest nie tylko do motocyklistów, ale do wszystkich ludzi lubiących rywalizację sportową połączoną z motoryzacją. Potrwa całą sobotę i niedzielę.

Wszystkie panie motocyklistki zapraszamy w sobotę po Gymkhanie o godzinie 16.00 przed lotnisko Bemowo, skąd wyrusza parada pań na jednośladach. Więcej informacji tutaj.

Gymkhana to dyscyplina sportu motorowego, organizowana na otwartych placach, np. parkingi. Wymaga od zawodników umiejętnego manewrowania na czas i pokonywania przeszkód takich jak:

 

– serie zakrętów,
– slalomy,
– nawroty 180 stopni,
– nawroty 360 stopni,
– ósemki
a wszystko to przy maksymalnych przyspieszeniach i hamowaniach. 

Przykładowa trasa Gymkhany.
fot. Honda

Tym razem miejscem imprezy jest parking pod dużym centrum handlowym. W trakcie dwudniowego wydarzenia, poza treningami i zawodami w Gymkhanie, organizator zaplanował również wystawę motocykli i samochodów, pokazy stuntu motocyklowego oraz trialu rowerowego. Poza tym przewidziane są liczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami dla widzów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak to wygląda na filmie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze