Kobiety w Transpolonia Road Race

W dniach 14-17 lipca 2011 odbędzie się pierwsza edycja nowej imprezy motoryzacyjnej o charakterze sportowo-turystycznym Transpolonia Road Race. Wydarzeniu patronuje Motocaina.pl, wystawia własną załogę i zaprasza wszystkie kobiety do współzawodnictwa w Pucharze Kobiet.

fot. Arkadiusz Wiącek

Rywalizacja pań uzależniona jest od ilości zgłoszeń. Każdą chętną zawodniczkę uprzejmie prosimy o kontakt na mail: frendl@motocaina.pl

Transpolonia Road Race to rywalizacja zgłoszonych załóg podczas prób sportowych, odbywających się na przystosowanych do wyścigów obiektach w Polsce, połączona z ekscytującą podróżą przez kraj. Adresowana jest do wszystkich miłośników szybkiej jazdy w profesjonalnych i bezpiecznych warunkach, połączonej z ekskluzywnym letnim wypoczynkiem. 

fot. Arek Wiącek
fot. Arek Wiącek

Wyścig przygotowany został przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w sportach motorowych, zatem warunki podczas prób mają spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa Międzynarodowej Federacji Samochodowej FIA.

Masz benzynę we krwi i ciekawy samochód? Zgłoś się do Pucharu Pań Transpolonia Road Race.
fot. Motocaina

W ciągu 4-dniowej imprezy uczestnicy pokonają łącznie 1000 kilometrów trasy. Odcinki sportowe Transpolonia Road Race liczą ponad sto kilometrów i wiodą przez tory wyścigowe i inne, ciekawe lokalizacje, wśród których znajdzie się jeden z najdłuższych pasów lotniczych w Europie. Próby będą poprowadzone w taki sposób, aby zrównać szanse wszystkich startujących samochodów – od sportowych pojazów, przez bardzo mocne limuzyny, do zwinnych hot hatchów. Do każdej z prób sportowych będzie można podejść kilkukrotnie, dzięki czemu za kierownicą będą mogły sprawdzić się obydwie osoby stanowiące załogę, bez sztywnego podziału na pilota i prowadzącego.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.transpoloniaroadrace.com oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze