Kobiety w Motorsporcie – biuletyn PZM

Dziś zadebiutował pierwszy biuletyn, stworzony przez Zespół ds. Kobiet PZM, który będzie publikowany co miesiąc. Za przygotowanie periodyku odpowiada Motocaina.

– Sporo paliwa musiało upłynąć, żeby powszechnie zauważono, jak wiele zmieniło się od czasów, gdy kobiety za kierownicą przeróżnych pojazdów były swego rodzaju ewenementem – pisze w artykule otwierającym biuletyn Katarzyna Frendl, członkini Zespołu ds. Kobiet PZM. Redaktor Naczelna Motocaina.pl jest odpowiedzialna w zespole za przygotowanie periodyku, który będzie publikowany co miesiąc w wersji online.

Aby pobrać biuletyn Kobiety w Motorsporcie zjedź myszką pod ten artykuł, a wersję pdf znjadziesz w materiałach dodatkowych. Zapisz biuletyn na dysku swojego komputera i ciesz się lekturą!

Możesz też pobrać biluetyn tu.

Dziś na stronie Polskiego Związku Motorowego pojawił się banner „Kobiety w Motorsporcie”, pod którym kryje się pierwszy numer biuletynu pod tym samym tytułem. Kliknij tu.

Biuletyn ma za zadanie przybliżać tematykę, związaną ze startami kobiet w przeróżnych dyscyplinach sportu motorowego, służyć za inspirację do podróży po świecie, zarówno samochodowych, jak i motocyklowych, opisywać motoryzacyjne pasje płci pięknej, przybliżać sylwetki poszczególnych zawodniczek i młodych talentów oraz na bieżąco zapowiadać, a potem relacjonować wydarzenia motoryzacyjne i sportowe, w których udział biorą panie.

Okładka biuletynu Kobiety w Motorsporcie PZM.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze